Problem, potrzebuje rady

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Nafi14
Posty: 46
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 05 lut 2014, 17:31
Status: Offline

Problem, potrzebuje rady

Post autor: Nafi14 »

Witam, w dniu dzisiejszym dostałem informacje o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku z ORLENU. Wniosek był pisany na wciągarkę samochodową - cena dotacji to 4tyś zł. Wniosek pisałem w maju zaś w sierpniu nadarzyła się okazja wyremontowania całego auta za 70tyś gdzie zamontowana została również wciągarka. I teraz pytanie co zrobić w przypadku kiedy wnioskowana rzecz została zakupiona przed przyznaniem decyzji.
Czy ktoś miał taką sytuacje ?? Na pewno będę dowiadywał się w orlenie jednak przed tym chciałem zapytać was drodzy koledzy ponieważ nie chciał bym strzelić jakiejś gafy lub po prostu stracić tych 4tyś kiedy zostały one przyznane.
Czy np. ktoś z was zamiast tego co pisał we wniosku kupił coś innego ??

marten10
Posty: 75
Rejestracja: pt 27 sty 2012, 19:26
OSP (gm., woj.): Radzieje(Węgorzewo,Warmińsko-Mazurskie)
Status: Offline

Re: Problem, potrzebuje rady

Post autor: marten10 »

Witam, miałem podobny problem tak jak u ciebie w międzyczasie pozyskaliśmy środki i kupiliśmy sprzęt,po otrzymaniu pozytywa z ORLENU zadzwoniłem i bez problemu mogłem wydać przyznana kasę na inny,zadzwoń i przedstaw sytuacje jak najszybciej a na pewno się dogadacie
powodzenia
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat