Edukacja społeczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Stex Fu
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 17 sty 2015, 12:33
OSP (gm., woj.): Ostrzeszów, Wielkopolska
Status: Offline

Edukacja społeczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Post autor: Stex Fu »

Witam wszystkich.

Piszę do Was ponieważ potrzebuję pomocy ludzi z branży , a podkreślam jest to dla mnie niezwykle aktualny temat. Na wstępie chciałbym Wam nakreślić mój problem. Tematem wątku jest praca dyplomowa którą mam przyjemność tworzyć. Ma ona być pracą odtwórczą co za tym idzie potrzebna mi literatura.... z którą szczerze powiem mam problem, tym bardziej że w ograniczeniach praca została zawężona do dzieci szkół podstawowych. Sama praca polegać ma na analizie poziomu edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz na wypracowaniu metod podnoszenia świadomości w tym zakresie.


Czy ktoś z was mógłby mi podsunąć jakąś literaturę która w jakiś sposób była by możliwa do wykorzystania w takiej pracy lub znane wam akcje prowadzone przez np PSP/OSP mające na celu szeroko rozumianą edukacje przeciwpożarową społeczeństwa ???

Z góry dziękuję za wszelką pomoc i w razie gdyby ktoś mógł mi coś podpowiedzieć/ udzielić jakiejś rady ogromnie proszę o kontakt ma mojego maila ! Pozdrawiam Stex Fu

akbeg1899
Posty: 168
Rejestracja: pn 27 sty 2014, 09:43
Status: Offline

Re: Edukacja społeczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarow

Post autor: akbeg1899 »

Czasopismo STRAŻAK. Jest tam duzo informacji o strazach oraz dzialalnosci spolecznej glownie OSP

Topic author
Stex Fu
Posty: 2
Rejestracja: sob 17 sty 2015, 12:33
OSP (gm., woj.): Ostrzeszów, Wielkopolska
Status: Offline

Re: Edukacja społeczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarow

Post autor: Stex Fu »

Tak znam strażaka bardzo dobrze czytamy na zmianie go regularnie :) ale problem w tym że potrzeba mi przede wszystkim książek a czasopismami mogę jedynie uzupełnić bibliografię

Roseanfug
Posty: 5
Rejestracja: pn 15 gru 2014, 19:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Edukacja społeczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Post autor: Roseanfug »

Celowo starałem się nie dawać mojego komentarza. Chciałbym Was wysłuchać. Proszę bez zbędnej wulgarno¶ci i uproszczeń.

Je¶li powieliłem temat mogłem go przeoczyć, to proszę o zalinkowanie do poprzedniego, albo doklejenie tego tematu do wcze¶niej założonego.

---------------------------------------
wiec o moich fascynacjach terapia si muzeum narodowe w warszawie, terapia si pogoda w warszawie, terapia si pogoda warszawa
moja strona
terapia si szkolenia warszawa, terapia si tvn warszawa, terapia si w warszawie
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat