Strona 1 z 1

Utoworzenie MDP

: ndz 11 paź 2015, 15:20
autor: Maru661
Witam druhny i druhowie,

Chciałbym w mojej jednostce Młodzieżową Drużynę Pożarniczą. Wszystko fajnie wszystko spoko jak to mówią ale niestety nie nie ma chętnych. Pytając czy by się zapisali odpowiadają "A co tam takiego ciekawego?", "To bez sensu bo ja za duży na zawody" itp. Rozrywek znowuś wielkich też nie zrobimy bo po pierwsze nie mamy pieniędzy po uszy i mamy "beczkę" a co za tym idzie wyjazdów nie zorganizujemy bo za busy itd. trzeba płacić... Za wszystkie pomysły bardzo dziękuję ;)

Pozdrawiam :)

Re: Utoworzenie MDP

: wt 13 paź 2015, 16:28
autor: Zenus
To ja mam 28 lat i jakoś nie jestem za stary na zawody przecież jest grupa wiekowa 16-18 lat która startuje na tych samych zasadach jak seniorzy.

Re: Utoworzenie MDP

: pn 28 gru 2015, 15:51
autor: mycha998
Jak to mówią początki zawsze są trudne. Musisz jakoś zachęcić młodych. Zorganizuj im zbiórkę, pokaż co macie na remizie, opowiedz o akcjach, pozwól im ubrać się w mundury ;) Jeśli zyskasz trójkę, czwórkę młodych zapaleńców, rozniosą to wśród rówieśników. Możecie też zacząć przygotowania do OTWP (wiadomo, konkursy i nagrody kuszą młodzież). Na wiosnę zróbcie rozwinięcie, zacznijcie przygotowania do zawodów, połączycie zabawę, sport i naukę. Trzymam kciuki, bo MDP daje dużo radości :)