Specjalności pożarnicze dla MDP

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
Tedi
Posty: 25
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 25 lis 2003, 19:43
OSP (gm., woj.): Chłapowo (Władysławowo)
Lokalizacja: POMORSKIE
Kontakt:
Status: Offline

Specjalności pożarnicze dla MDP

Post autor: Tedi »

Na ostatnim posiedzeniu w styczniu Komisja do spraw młodzieży przy ZG ZOSP RP pojęła temat aktualizacji bardzo starych specjalności pozarniczych. Chciałbym zachęcić Was do dyskusji w tym temacie i przedstawienia propozycji, pomysłów i oczekiwań jakie ta forma pracy miałaby spełniać w waszych drużynach. Mam nadzieję, że niezbyt duża ilość wiedzy o specjalnościach spowoduje zablokowanie forum dyskusyjnego. Pozdrawiam i czekam na odzew.
TEDI

tesia
Posty: 42
Rejestracja: wt 03 cze 2003, 20:26
Status: Offline

Post autor: tesia »

My¶lê Tedi ¿e to dobry pomys³ poniewa¿ mo¿na teraz zg³osiæ swoje propozycje, które powo³any zespó³ rozpatrzy.
¯eby unikn±æ takiej syt. jak z JOT-ami wszyscy obudzili siê po zatwierdzeniu regulaminu. Ale mo¿e lepiej pó¼no ni¿ wcale.
:wink:
Ja od dawna mam pomys³ na specjalno¶æ dla webmasterów. Warto by siê nad tym zastanowiæ. :roll:
pozdrawiam

Topic author
Tedi
Posty: 25
Rejestracja: wt 25 lis 2003, 19:43
OSP (gm., woj.): Chłapowo (Władysławowo)
Lokalizacja: POMORSKIE
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tedi »

NIE PISZCIE TAK DUŻO ODPOWIEDZI, BO NIE NADĄŻĄM Z CZYTANIEM.
niedługo spotka się komisja i ........ wymyśli nowe specjalności.
:lol: :lol: :lol:

SenseY
Posty: 67
Rejestracja: ndz 20 lip 2003, 16:39
Status: Offline

Post autor: SenseY »

Wreszcie pojawiły się one w czasopiśmie strażak.
Tylko gdzie je można kupić?

tesia
Posty: 42
Rejestracja: wt 03 cze 2003, 20:26
Status: Offline

Post autor: tesia »

Ca³kiem niedawno by³y do kupienia w WUS Brzeziny - nie wiem jak jest dzi¶.
Natomiast radzê siê wstrzymaæ, bo tak jak pisze TEDI bed± one aktualizowane i prawdopodobnie zmieni siê regulamin. :wink:
Awatar użytkownika

TadekB
Posty: 309
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Post autor: TadekB »

Brzeziny nie mają - dzwoniłem.
Odesłali mnie do Bielska Białej, ale to już też historia.
Ludzie, to jest granda, żeby Związek nie miał insygni, które sam wymyśla i zatwierdza. Zróbta z tym coś!!!

No i też nadal poszukuję kogoś, kto to sprzedaje.

tesia
Posty: 42
Rejestracja: wt 03 cze 2003, 20:26
Status: Offline

Post autor: tesia »

Rozmawia³am wczoraj z Pani± dyr. WUS w Brzezinach. Istotnie w tej chwili nie ma, gdy¿ po prostu do tej pory nikt z Was o to nie prosi³ :!:
Je¶li regulamin zostanie zmieniony, albo nie zajd± ¿adne zmiany, to wtedy mam zapewnienie ¿e WUS bêdziê specjalno¶ci robi³. :)
Przez tyle lat nic nie robiono (poza ma³ymi wyj±tkami o których wiem) ze specjalno¶ciami, wiêc proszê uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ i poczekaæ na decyzjê w tej sprawie - chodzi o zmianê regulaminu nadawania / zdobywania. 8)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat