Wstąpienie.

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
piter45
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 24 maja 2012, 09:28
OSP (gm., woj.): Lutynia,Miękinia,Dolnośląskie
Status: Offline

Wstąpienie.

Post autor: piter45 »

Witam.Mam 13 lat (za 4 miesiące 14) i chcę wstąpić do OSP.Nie w sensie takim,żeby jeździć na akcje itp.Ale przyznam sie,ze bardzo bym chciał :D Ale do rzeczy.Żeby wstąpić do MDP w OSP muszę robić jakieś badania czy jakieś dokumenty (dopiero zaczynam).Tyle mam dobrze,że w OSP zarządza teść mojego kuzyna,choć mój kuzyn i szwagierka też są strażakami.I co bym robił jako taki MDP.Prosze o wyrozumiałość,nie chcę wulgaryzmów ani wyzwisk i śmiania się z mojego tematu,ze tak pytam.Po prostu chcę wiedzieć jakie są wymagania:)

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: Wstąpienie.

Post autor: Fistach »

Idź do jednostki do której chcesz się dostać (albo umów się z kuzynem) i im zadaj te pytania:)

Topic author
piter45
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 maja 2012, 09:28
OSP (gm., woj.): Lutynia,Miękinia,Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Wstąpienie.

Post autor: piter45 »

Ok.A co bym robił?

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: Wstąpienie.

Post autor: Fistach »

piter45 pisze:Ok.A co bym robił?
No to tez sie dowiesz. W jednej jednostce mdp maja ciekawe zajecia w innej sie nudza i opierniczaja. Musisz isc i ich zapytac. Najlepiej popros tez zeby ktos z mdp tez byl na spotkaniu.

Topic author
piter45
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 maja 2012, 09:28
OSP (gm., woj.): Lutynia,Miękinia,Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Wstąpienie.

Post autor: piter45 »

A jeszcze jedno.Np.gdy jest pożar,nieduży,jakieś trawy,to czy ,np pod łuższej służbie w mdp mógłbym pojechać jako obserwator jezeli jest miejsc?:D
Awatar użytkownika

kamil237
Posty: 472
Rejestracja: pn 06 lip 2009, 21:30
Status: Offline

Re: Wstąpienie.

Post autor: kamil237 »

Przeczytaj sobie ten wątek a myślę, że dowiesz się wszystkiego na temat uczestniczenia w akcjach będąc osobą niepełnoletnią.
http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=2730
Syrena wyje a ja jeszcze tutaj?!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat