Specjalno¶ci dla MDP

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
tesia
Posty: 42
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 03 cze 2003, 20:26
Status: Offline

Specjalno¶ci dla MDP

Post autor: tesia »

9 lutego 2006 r. Prezydium Zarz±du G³ównego ZOSP RP w Warszawie zatwierdzi³o na wniosek Komisji M³odzie¿y ZG ZOSP RP nowy regulamin nadawania specjalno¶ci dla MDP mam nadziejê ¿e ju¿ nied³ugo opublikowany zostanie w STRA¯AKU
i do pracy druhowie..........
nie po to siedzieli¶my po nocach ¿eby¶cie nic z tym nie robili bo dzieciaki czekaj±!!!!!!!!!!

pozdrawiam
tereska
Ostatnio zmieniony pn 20 lut 2006, 19:32 przez tesia, łącznie zmieniany 1 raz.

Zipo
Posty: 78
Rejestracja: pn 11 lip 2005, 00:42
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: Zipo »

Proponujem również umieścić w.w. regulamin na stronie Związku co powinno być ułatwieniem w dostępności do niego.
'czasami poprostu brakuje kamieni..."

Tiger
Posty: 124
Rejestracja: czw 18 gru 2003, 13:41
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tiger »

Też jestem za tym, żeby na stronie Związku umieścić ten regulamin. W tej chwili w zakładce MDP wisi projekt programu kształcenia z prośbą o uwagi do 30 listopada br. O ile kojarzę, to ten BR. to był 2004 rok tak więc warto byłoby uaktualnić, nie tylko tę zakładkę.

dop.
cool
Ostatnio zmieniony pt 17 lut 2006, 10:45 przez Tiger, łącznie zmieniany 1 raz.
O!polskie ratownictwo - http://ratownictwo.opole.pl

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Post autor: Tomasz Poręba »

Tiger pisze:Też jestem za tym, żeby na stronie Związku umieścić ten regulamin. W tej chwili w zakładce MDP wisi projekt programu kształcenia z prośbą o uwagi do 30 listopada br. O ile kojarzę, to ten BR. to był 2004 rok tak więc warto byłoby uaktualnić, nie tylko tę zakładkę.
Będzie i na stronie Związku.
Szamot

wocik
Posty: 27
Rejestracja: ndz 09 paź 2005, 20:49
OSP (gm., woj.): Czerwieńsk Lubuskie
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: wocik »

Jeżeli to możliwe, proszę o szybkie zamieszczenie tego regulaminu na stronie związku lub przesłanie mi go pocztą elektroniczną wocik69@epost.pl . Biorąc pod uwagę termin zebrań sprawozdawczo-wyborczych, przynajmniej co niektórzy będą chcieli "ruszyć z kopyta" i ten regulamin na pewno pomoże im w pracy a przede wszystkim w motywowaniu młodych adeptów sztuki pożarniczej.
Pozdrawiam i czekam na możliwość pobrania w/w regulaminu.
Choinka się pali, a firanki świecą.
http://ospczerwiensk.xt.pl/

Zipo
Posty: 78
Rejestracja: pn 11 lip 2005, 00:42
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: Zipo »

Dwa tygodnie mineły a regulaminu na stronie nie znalazłem :evil:
'czasami poprostu brakuje kamieni..."

krzysiaczek
Posty: 8
Rejestracja: czw 22 sty 2004, 15:11
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontakt:
Status: Offline

www.florek.org.pl/specjalnosci

Post autor: krzysiaczek »

zapraszam bardzo serdecznie na www.florek.org.pl/specjalnosci - tutaj znajdziecie, to o czym tesia pisać zaczęła, pozdrawiam!!! :roll:

falcon
Posty: 11
Rejestracja: pt 02 lis 2007, 12:27
Status: Offline

Post autor: falcon »

Witam.

Potrzebuję szczegółowych informacji na temat zdobywania specjalności np. czy trzeba powołać jaką komisję egzaminacyjną dla osoby która zdobywa daną specjalność, jakie są pytania i w jaki sposób egzaminować pisemnie czy przez wykonanie określonego ćwiczenia, kto ma prowadzić ewidencję zdobywanych specjalności itp.

Liczę na pomoc. Mój adres: mrozekpawel@wp.pl

Pozdrawiam

Zipo
Posty: 78
Rejestracja: pn 11 lip 2005, 00:42
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: Zipo »

'czasami poprostu brakuje kamieni..."
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat