Pomorskie,Gdynia

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
Matrixon
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 28 lut 2013, 15:11
OSP (gm., woj.): Pomorskie Gdynia
Status: Offline

Pomorskie,Gdynia

Post autor: Matrixon »

Witam Mam na Imię Mateusz Jestem z Gdyni i mam 14 lat i zastanawiałem się nad wstąpieniem do Ochotniczej Straży Pożarnej Ale nie wiem czy mnie przyjmą z Racji że mam 14 lat można prosić jakieś rady ? Z góry dziękuję :oops:

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Pomorskie,Gdynia

Post autor: XCerber »

no narazie to mlodziezowka, a za 3-4 latka juz OSP, w tym czasie przy odrobinie checi poznasz troche sprzetu, obycia ze straza a potem bedzie Ci latwiej

Topic author
Matrixon
Posty: 2
Rejestracja: czw 28 lut 2013, 15:11
OSP (gm., woj.): Pomorskie Gdynia
Status: Offline

Re: Pomorskie,Gdynia

Post autor: Matrixon »

XCerber pisze:no narazie to mlodziezowka, a za 3-4 latka juz OSP, w tym czasie przy odrobinie checi poznasz troche sprzetu, obycia ze straza a potem bedzie Ci latwiej
Aha Bardzo Dziękuje a to Mnie więcej Wiesz gdzie się zgłosić w Moim Mieście bo ja trochę nie w Temacie :oops:

ladam
Posty: 21
Rejestracja: pt 26 gru 2008, 20:42
Status: Offline

Re: Pomorskie,Gdynia

Post autor: ladam »

Witam,

Świetnie trafiłeś, w Gdyni istnieje tylko jedna MDP, tak się składa, że ja jestem jej Dowódcą. Serdecznie zapraszam cię do kontaktu ze mną- mdpospgdynia@wp.pl . Jesteśmy bardzo prężnie działającą drużyną, wysoko ocenianą w województwie, teraz dostaniemy właśnie swoją "remizę" oraz dofinansowanie za co kupiliśmy sprzęt i mundury koszarowe. Jeszcze raz zapraszam!

Ze strażackim pozdrowieniem!

Dowódca MDP
dh. Adam Labuhn
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat