szkoła i mundur koszarowy

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
strazak15
Posty: 11
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 07 sty 2013, 19:15
OSP (gm., woj.): Raczki woj podlaski
Status: Offline

szkoła i mundur koszarowy

Post autor: strazak15 »

Cześć jestem członkiem MDP posiadam mundur koszarowy i pani od Edukacji Dla Bezpieczeństwa poprosiła mnie a bym przyszedł i pogadał z z klasami i 1 gimnazjum o zagrożeniach wypalaniem traw i mam takie pytanie czy bym mógł ubrać się w koszarówce nie o tym mowa żeby się popisać kolegom tylko godnie reprezentować swoją jednostkę 0SP proszę wypowiedzi wasze ?

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: szkoła i mundur koszarowy

Post autor: XCerber »

a ile masz lat? czujesz ze podołasz temu? pomysl na tym zeby porozmawiac z kims starszym ze strazy zeby Ci towarzyszyl,

Topic author
strazak15
Posty: 11
Rejestracja: pn 07 sty 2013, 19:15
OSP (gm., woj.): Raczki woj podlaski
Status: Offline

Re: szkoła i mundur koszarowy

Post autor: strazak15 »

mam 16 lat

Topic author
strazak15
Posty: 11
Rejestracja: pn 07 sty 2013, 19:15
OSP (gm., woj.): Raczki woj podlaski
Status: Offline

Re: szkoła i mundur koszarowy

Post autor: strazak15 »

co roku tak mam i dałem radę ale nie byłem w mudnurze tylko tak po cwilnemu

KacperOSP
Posty: 8
Rejestracja: ndz 31 mar 2013, 23:10
Status: Offline

Re: szkoła i mundur koszarowy

Post autor: KacperOSP »

Cześć
Myślę, że skoro potrafisz fajnie i ciekawie zaprezentować temat swoim kolegom to spokojnie możesz przyjść w mundurze. Zauważ, że celem OSP jest między innymi "prowadzenie działań mających na celu zapobieganie pożarom oraz współdziałanie w tym zakresie z instytucjami i stowarzyszeniami", a przecież celem Twojej pogadanki jest promowanie zasad p.poż. ;)
P.S. Sam ostatnio byłem w mundurze w szkole, nauczycielka wymyśliła sobie symulacje ewakuacji więc pozostałem wierny powołaniu i byłem tam strażakiem ;D
Pozdrawiam
"Jestem strażakiem, więc nic co strażackie nie jest mi obce." - ja.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat