Zbiórki MDP.

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
mikolaj.kossowski
Posty: 11
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 02 lis 2013, 11:21
OSP (gm., woj.): Pruszcz Gdański, Pomorskie
Status: Offline

Zbiórki MDP.

Post autor: mikolaj.kossowski »

Witam!
Mam problem z członkami mojej MDP. Organizuję zbiórki w soboty aby moglibyśmy poćwiczyć trochę do konkursu OTWP, który jest za niedługo. Niestety mam problem co do ich obecności na zbiórkach. Lekko mówiąc całkiem sobie to olewają i mają głupie wytłumaczenia. Mam pytanie. Jak mogę zachęcić ich do przychodzenia na zbiórki i jakiego rodzaju kary mogę wykorzystać? :D Wiem że może brzmieć to trochę surowo ale moje OSP jest małe i chciałbym abyśmy mieli bardzo dobre wyniki w konkursie. :)

Ze strażackim pozdrowieniem,
Dh Mikołaj
Ze strażackim pozdrowieniem,
Dh Mikołaj Kossowski

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: Zbiórki MDP.

Post autor: Fistach »

Siłą i karaniem tylko jeszcze bardziej ich zniechęcisz. Niestety OTWP to czysta teoria i siedzenie nad testami - ciężko tym wygrać z internetem. Zapytaj czy ktoś chce w ogóle w tym wystartować i jeśli tak to spotykaj się tylko z tymi osobami - moze po pewnym czasie inni też będą chcieli.

jerzy988
Posty: 343
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 20:57
OSP (gm., woj.): OSP BRONISŁAWOWO gm.sadlinki woj. pomorskie
Status: Offline

Re: Zbiórki MDP.

Post autor: jerzy988 »

czy OTWP to nie przezytek? ciągną to bo nic lepszego nie mają dla młodzieży ,wykuć odpowiedzi na testy

lciaston0Ks
Posty: 5
Rejestracja: sob 18 sty 2014, 21:02
Status: Offline

Re: Zbiórki MDP.

Post autor: lciaston0Ks »

Metoda marchewki, nie kija :) Trzeba silnej motywacji młodzieży :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat