Obóz MDP

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
Marcin Latek
Posty: 52
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 09 lut 2013, 00:17
OSP (gm., woj.): OSP Koluszki (gm. Koluszki, woj. Łódzkie)
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:
Status: Offline

Obóz MDP

Post autor: Marcin Latek »

W mojej OSP od kąd jestem (3 lata) nie ma ani jednego obozu dla MDP, wyjazdu na ognisko, biwaku,itp.
Podobno nie ma pieniędzy dla MDP, co roku na walnym zebraniu słyszę że "Nie planuje się wyjazdów dla MDP",
Nie mamy sprzętu, żeby ćwiczyć do zawodów, niektórzy nie mają mundurów bo nie ma na to pieniędzy (ale na działko wodne za 10tyś. to się pieniądze znalazły).
Więc mam jedno zasadnicze pytanie: Czy MDP może sobie znaleść własnego sponsora ?
Albo czy można wystąpić o jakieś dotacje ? :cry:

jszymiec
Posty: 29
Rejestracja: ndz 02 maja 2010, 14:02
Status: Offline

Re: Obóz MDP

Post autor: jszymiec »

Witam
OSP jest stowarzyszeniem o charakterze organizacji pozarządowej. Każde miasto, gmina czy powiat ogłaszają tzw. otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z różnych zakresów, np. edukacji, turystyki, kultury fizycznej, itp. Wystaczy napisać ofertę, złożyć w odpowiedniej instytucji i czekać na wyniki. Młodzieżówka, którą się opiekuję od 2006 roku dostaje dotacje na szkolenia, wycieczki a od dwóch lat organizujemy obóz MDP.
Awatar użytkownika

yrahsjd
Posty: 71
Rejestracja: pt 31 maja 2013, 09:47
Status: Offline

Re: Obóz MDP

Post autor: yrahsjd »

U nas Wojewódzki Zarząd dofinansowuje wyjazdy dla MDP, Podobno KRUS ( o ile rodzic są rolnikami) też dopłaca parę groszy.

akkw
Posty: 5
Rejestracja: śr 17 gru 2014, 12:43
OSP (gm., woj.): 147852369874523
Status: Offline

Re: Obóz MDP

Post autor: akkw »

U nas także dofinansuje. Robią co mogą.

felllllllla
Posty: 3
Rejestracja: sob 30 maja 2015, 13:12
Status: Offline

Re: Obóz MDP

Post autor: felllllllla »

Świetnie, właśnie o to mi chodziło....Szukałam tego od ponad godziny:)

bellakwart
Posty: 1
Rejestracja: ndz 26 lip 2015, 08:41
OSP (gm., woj.): Bulowice, Kęty, Małopolskie
Status: Offline

Re: Obóz MDP

Post autor: bellakwart »

Witam, jakie atrakcje zapewniacie MDP na takich obozach ? :D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat