Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
celmar6987
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 20 lip 2014, 11:30
OSP (gm., woj.): Zachodniopomorskie
Status: Offline

Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Post autor: celmar6987 »

Jestem rodzicem jednego z uczestników obozu MDP w Wambierzycach w dniach 20lipca-2 sierpnia i jestem zbulwersowany warunkami w jakich dzieci jadą na obóz. Po uczestników obozu podjechał stary Autosan bez klimatyzacji na trasę ok 400 km
w temp 34 * C bez miejsca dla bagażu (bagaże w środku autobusu między siedzeniami zablokowana całkowicie droga ewakuacji)Takie warunki podróży zapewnił dzieciom (średnia wieku uczestników 12-16 lat) organizatorZOWZOSPRP Województwa Zachodniopomorskiego. Kto za to odpowiada? Skandal :!: :!: :!:

firerun
Posty: 428
Rejestracja: śr 06 sie 2014, 10:50
Status: Offline

Re: Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Post autor: firerun »

Też to jest dla mnie skandaliczne. Takie autobusy nie powinny być w ogóle wypuszczane na takie długie trasy w wakacje

bleow
Posty: 5
Rejestracja: wt 09 gru 2014, 10:08
OSP (gm., woj.): 456789123454321
Status: Offline

Re: Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Post autor: bleow »

To jest naprawde dziwne... Jak to możliwe że dorosłe osoby są aż tak pozbawione wyobraźni.

Marunos
Posty: 3
Rejestracja: pn 05 sty 2015, 17:43
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna łódź
Status: Offline

Re: Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Post autor: Marunos »

Wybaczcie odkopywanie starego tematu, ale jestem tu nowy, wpadłem na ten temat i mnie poraziło, jakim cudem ludzie na co dzień mający dbać o bezpieczeństwo stwarzają tak niebezpieczną sytuację i to jeszcze dla dzieci? Przecież to jest jakaś paranoja..jak ta sprawa się rozwiązała, ktoś poniósł jakieś konsekwencje?
Szukasz firmy zajmującej się projektowaniem mieszkań? Chcesz być właścicielką nowoczesnego mieszkania w m.in. indywidualnie zaprojektowanej kuchni. https://projektmieszkanie.pl/#projektow ... hni-online> Wyślij zapytanie na projektowanie online!

skoczek840415
Posty: 30
Rejestracja: śr 12 cze 2013, 18:55
OSP (gm., woj.): Pastwa Kwidzyn pomorskie
Status: Offline

Re: Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Post autor: skoczek840415 »

Wyjazdy na obóz do Wambierzyc, dla młodzieży z terenu województwa pomorskiego organizowane przez OW ZOSP RP woj. pomorskiego są bardzo dobrze zorganizowane a najwyższym celem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników. Komfortowe autokary, zabezpieczenie pod kątem pierwszej pomocy, właściwe spakowanie bagaży oraz bezpieczna podróż to priorytety opiekunów. Z państwa opinii wynika, że należy odróżnić wyjazdy na obóz do Wambierzyc organizowane przez OW ZOSP RP woj. pomorskiego od tych organizowanych przez inne podmioty. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat