Książka


Topic author
przemocha
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 29 lip 2015, 17:45
OSP (gm., woj.): gm. Klucze, woj. małopolskie
Status: Offline

Książka

Post autor: przemocha »

Witam, poszukuję książki o umundurowaniu, wyposażeniu Zawodowych Straży Pożarnych w latach 50-90. Głównie to książka powinna posiadać zdjęcia, daty jak, co, kiedy. Jeśli wiecie to piszcie w kom.

Pozdrawiam Przemek :D

pokora82@wp.pl
Posty: 5
Rejestracja: pn 22 lut 2016, 15:25
OSP (gm., woj.): województwo łódzkie
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: pokora82@wp.pl »

Nie kojarzę takowej, ale na twoim miejscu pierwsze kroki skierowałbym do Biblioteki Narodowej, oni mają wszystkie tytuły, które wyszły w Polsce.

kronikarz
Posty: 244
Rejestracja: ndz 23 sie 2009, 12:08
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: kronikarz »

Proponuję zdobyć
Władysław Pilawski
Umundurowanie Straży Pożarnych 1887-1982, Warszawa 1994 rok.

mati612
Posty: 43
Rejestracja: czw 23 cze 2016, 10:27
Kontakt:
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: mati612 »

Świetna książka.. Miałem okazje ją przeczytać i serdecznie polecam!

mirrrron
Posty: 5
Rejestracja: pt 24 cze 2016, 00:10
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: mirrrron »

pokora82@wp.pl pisze:Nie kojarzę takowej, ale na twoim miejscu pierwsze kroki skierowałbym do Biblioteki Narodowej, oni mają wszystkie tytuły, które wyszły w Polsce.
to jest najrozsądniejsza opinia:) tam są wszystkie książki z naszego pięknego kraju

mariusz2094
Posty: 1
Rejestracja: wt 02 sie 2016, 09:13
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: mariusz2094 »

Ja proponuje użyć google.pl :)

Kamila33
Posty: 1
Rejestracja: wt 02 sie 2016, 09:09
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: Kamila33 »

Mogę polecić Ci super książkę "130 lat pożarniczej tradycji OSP" P. Bunar jest w niej wiele zdjęć. Dodatkowo znajdziesz w niej historie o początkach OSP na terenie Polski, a także informacje o umundurowaniu.
Jestem Kamila, jestem Członkiem OSP Jelenia Góra. Zawodowo pracuje jako księgowa Jelenia Góra to najpiękniejsze miasto w Polsce.

Kooba
Posty: 2
Rejestracja: czw 23 mar 2017, 11:09
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: Kooba »

pokora82@wp.pl pisze:Nie kojarzę takowej, ale na twoim miejscu pierwsze kroki skierowałbym do Biblioteki Narodowej, oni mają wszystkie tytuły, które wyszły w Polsce.
Potwierdzam, w katalogach BN jest wszystko. Polecam np. wklepać w „hasło przedmiotowe” np. „Pożarnictwo” i wyskakuje cała lista podkategorii, w każdej z nich jest po ileśtam książek. Są kategorie poświęcone umundurowaniu.

Kemadas
Posty: 3
Rejestracja: sob 18 mar 2017, 20:00
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: Kemadas »

Popieram w 100% mojego poprzednika :)

petroso
Posty: 4
Rejestracja: pt 24 mar 2017, 21:36
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: petroso »

popieram w 100 procentach równiez mojego przedmówcę :)

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: 3zuch »

Nic nie stoi na przeszkodzi, aby wydać książkę, na przykład z okazji jubileuszu OSP. Zobacz więcej o druku cyfrowym i tanim druku książek. Super pamiątka dla każdego druha i rodziny.

cerber
Posty: 273
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 23:43
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: cerber »

Ciężko będzie znaleźć takie książki. Raczej będą to baardzo niszowe pozycje. Może w księgarniach, gdzie są tanie książki, uda Ci się taką znaleźć? Zerknij na https://livro.pl/, być może tam znajdziesz książkę w tej tematyce. A jeżeli nie, to wydaje mi się, że musiałbyś szukać po antykwariatach lub u prywatnych sprzedawców, jak również przeczesywać różnego rodzaju portale aukcyjne. Na livro.pl znalazłem wiele książek wydanych niskim nakładem, więc kto wie, może i Tobie się uda.

marynarz
Posty: 41
Rejestracja: wt 14 cze 2016, 01:13
OSP (gm., woj.): Łaskowiec, Łódzkie
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: marynarz »

Podroze Cejrowskiego.

AlinaPin
Posty: 231
Rejestracja: śr 10 sie 2016, 22:32
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: AlinaPin »

Ja przede wszystkim uwielbiam czytać romanse. Ostatnio nawet zaczytuję się na wattpad - świetna stronka z ebookami. Obecnie czytam powieść Poproś abym Ci wybaczyła https://www.wattpad.com/story/235376272 ... czy%C5%82a - jest mega. Zwłaszcza że bardzo trafia do mnie charakter Olivii - bohaterki tej historii.

weronikaja
Posty: 1001
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Książka

Post autor: weronikaja »

Bardzo ciekawa jest ta książka, zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/magija-wspo ... 38106.html Jeśli interesuje was tematyka okultystyczna - to to książka dla was. To podręcznik do nauki magii. Podręcznik zawiera 12 lekcji które zawierają informacje teoretyczne i historyczne, a także przydatne ćwiczenia i przykłady rytuałów magicznych.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat