Kalendarze stra¿ackie proszê o pomoc


Topic author
dat
Posty: 21
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 06 gru 2004, 08:42
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dat »

a ile tych kalendarzy? i jaki format?
ja drukuje sobe co roku w drukarni cyfrowej i 1 przy 200 sztukach (A4) wychodzi mnie oko³o 2 z³otych (mniej wiêcej - dokladnie nie pamietam)
z tym ze sam sobie robie projekt

przy wiekszej ilosci sztuk pewnie taniej wychodza

a przy 1000 i wiecej oplaca sie zamowic druk offsetowy i wtedy to juz zupelnie taniej - a fajnie miec kalendarz ze swoimi zdjeciami


poza tym mam namiary na drukarnie gdize za 150 zl netto robie sobie 1000 kalendarzykow kieszonkowych

pozdrawiam
Darek
zapraszam na strazak.com - serwis ka¿dego stra¿aka :)

cut3000
Posty: 5
Rejestracja: pn 26 wrz 2005, 18:06
Status: Offline

Post autor: cut3000 »

dziekuje za odpowiedz Darek mógłbyś podać swoje namiary albo tej drukarni

cut3000
Posty: 5
Rejestracja: pn 26 wrz 2005, 18:06
Status: Offline

Post autor: cut3000 »

mój numer komórkowy to 506617900 a gg to 7751701

Kalu217
Posty: 11
Rejestracja: czw 30 mar 2006, 20:32
Lokalizacja: Wyryki
Kontakt:
Status: Offline

Kalendarze

Post autor: Kalu217 »

Witam, Pozdrawiam wszystkich Druhów
Zwracam się z prośbą do straży wydających własne kalendarze. Chcemy wydać kalendarz na rok 2007, jak zabrać się za projekt, może posiada ktoś gotowe szablony, tak by tylko wstawić zdjęcia i raklemy sponsorów, ewentualnie jakieś inne małe przeróbki. interesją mnie też namiary na drukarnie offsetowe które mogą wydać 1000 takich kalendarzy (format A3, zamówienie wysyłkowe). W jakim formacie(typ pliku) należy przygotować kalendarz. Bardzo proszę o odpowiedz na forum bądź to mailowo na adres ospwyryki@wp.pl
Z góry dziękuję.
Piotr Bilczuk

sebek
Posty: 1
Rejestracja: śr 13 cze 2007, 12:53
Status: Offline

kalendarze

Post autor: sebek »

Witam znam adres stronki która robi świetne kalendarze na zamówienie i nie tylko.

www.osp.prezentacje.pl

Pozdrawiam

OSP Kozakowice
Posty: 14
Rejestracja: śr 03 sty 2007, 20:03
OSP (gm., woj.): Goleszów pow. Cieszyński
Lokalizacja: powiat Cieszyński woj. Śląskie
Kontakt:
Status: Offline

kalendarze

Post autor: OSP Kozakowice »

witam ja również polecam firmę prezentace ( maja kilka nazw ale nie ważne) kożystamy z ich usług już kilka lat i nie mamy żadnych uwa robią projekt a po naszej akceptacji druk posiadają również swoje propozycje i inne oferty
Marian
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat