Gdzie na wakacje?


Topic author
redsia
Posty: 175
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 02 mar 2016, 14:29
Status: Offline

Gdzie na wakacje?

Post autor: redsia »

Szukam jakiegoś pokoju na nocleg nad Polskim morzem. Orientuje się ktoś może gdzie znajdę coś takiego? Przeglądając wstępnie oferty nadmorskich miast trafiłam na www.wolnepokoje.mielno.pl. Nie drogo, aneks kuchenny i wszędzie blisko. Zaczynam się nad ich ofertą mocno zastanawiać. Może był tam ktoś i wie czy fajnie tam czy lepiej szukać czegoś innego? Chociaż szczerze patrząc na zdjęcia wydaję się być to bardzo przyjemne miejsce. No ale czekam jeszcze na jakieś rady.

dobrypan
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 mar 2016, 12:04
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: dobrypan »

To zależy co kto lubi, w Mielnie najwięcej jest poznaniaków i to ciągle imprezujących

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Nadzieja »

W sumie racja. Ja nie lubię polskiego wybrzeża.

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: sukienka »

Ja wolę jeździć w góry. Jakoś bardziej czuję ten klimat niż morze. Polecam Poronin - to przepięknie położona miejscowość. Przy okazji bardzo fajne i niedrogie noclegi Poronin. Jeżdżę tam od lat i jestem zakochana w tym miejscu.

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: ritaka »

Jeżeli szukasz fajnego miejsca na odpoczynek to polecam Ci http://www.aquariusspa.pl/pl/hotel-spa- ... ny-oferta/ to taki bardzo rodzinny hotel, ceny mają jak na stronie jednak często można złapać się na różne promocje. Warto dlatego śledzić ich ofertę :) Ja byłam tam w zeszłym roku i bardzo mi się spodobało

tomek101
Posty: 14
Rejestracja: wt 12 kwie 2016, 07:48
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: tomek101 »

Bieszczady i Pieniny są fajne nawet na krótki wypad, Pieniny są dosyć niskie więc z mniejszym towarzystwem też można się wybrać.

sikora
Posty: 5
Rejestracja: czw 15 paź 2015, 20:15
OSP (gm., woj.): Sulęczyno, Pomorskie
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: sikora »

Z mojej strony mogę polecić Łebę. Można i odpocząć w spokoju, ciszy i aktywnie spędzić czas. Atrakcji tam nie braknie, podobnie jak miejsc do zakwaterowania. Ja akurat z mężem i dzieci zatrzymaliśmy się w Holiday Łeba. Okolica bardzo ładna i cicha, blisko do centrum, pokoje ładne, przytulne, sympatyczni gospodarze. Podsyłam link do pensjonatu, może komuś się przyda http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/63,2570 ... e-goscinne

gaśnica
Posty: 14
Rejestracja: wt 16 gru 2014, 16:10
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: gaśnica »

Noclegi w Łebie są naprawdę niedrogie, także zazwyczaj wyruszam właśnie tam ;). Jeśli chodzi o polskie morze, nad którym odpoczywa mi się najlepiej, to lubię jeszcze Ustkę i Mielno. Bałtyk zdecydowanie przeważa u mnie nad górami, co roku w zasadzie spędzam wakacje właśnie tam.

juliesta
Posty: 11
Rejestracja: wt 31 maja 2016, 00:10
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: juliesta »

Polskie morze jest już nudne :!: za podobne pieniądze można wyjechać za granicę :D

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Mufinka »

Jak dla mnie polskie morze nie jest nudne, ale za to są tam tłumy turystów. Dlatego ja unikam tych rejonów w wakacje.

Michał45
Posty: 3
Rejestracja: pn 13 cze 2016, 21:05
OSP (gm., woj.): Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Wielkopolskiego
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Michał45 »

Wolę pojechać w góry :D

wodny1
Posty: 1
Rejestracja: wt 14 cze 2016, 10:50
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: wodny1 »

Zakopane jest najlepszym wyborem ..
wspinaczka na rysy i podziwianie widoczków :)
dobra kuchnia oscypki - to jest to! :P

bilubina
Posty: 7
Rejestracja: wt 14 cze 2016, 14:57
OSP (gm., woj.): kraków, małopolskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: bilubina »

Byłam w Szczwnicy a wybieram sie jeszcze do Turcji

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Adrian29 »

Ja niestety mam takie wrażenie, że wiele osób nie docenia możliwości, jakie dają nam nadmorskie miejscowości w kraju, a szkoda. Mamy naprawdę całe mnóstwo pięknych miejsc. Poza tym korzystając z oferty np. http://www.sunandsnow.pl/index.php istnieje możliwość spędzania urlopu w pięknych apartamentach, które znajdują się w dogodnej lokalizacji, w wielu nadmorskich miejscowościach.
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 405
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Inter »

Dorzucę jeszcze od siebie Jezioro Białe w Okunince na lubelszczyźnie. Walory tego jeziora można znaleźć np tutaj http://j-biale.pl/
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat