Strona 1 z 1

Re: Darmowe gry internetowe

: pt 21 paź 2016, 11:10
autor: marcy
A nie lepiej pograć w planszówki?

Re: Darmowe gry internetowe

: czw 17 lis 2016, 17:51
autor: sarin
Ciekawa gra, sam polecam planszówki ze znajomymi.

Re: Darmowe gry internetowe

: czw 24 lis 2016, 16:51
autor: KonradBal
Jak chodzi o planszówki to zobacz 7 cudów świata albo pociągi - dwie świetnie wciągające gierki :)

Re: Darmowe gry internetowe

: sob 11 lut 2017, 16:34
autor: PKiesz
marcy pisze:A nie lepiej pograć w planszówki?
Pewnie, ze lepiej, ale raz - nie każdy ma znajomych, którzy lubią w takie gry grać, a dwa nie zawsze jest możliwość, żeby akurat od razu znajomych sprowadzić. Tak czy inaczej można połączyć jedno i drugie ja często gram w scrabble jak przyjdą znajomi, a jak jestem sam to sobie odpalam na kompie. Tutaj macie stronę pomocną w grze - http://scrabblemania.pl/ są też podane miejsca gdzie można sobie pograć w sieci.

Re: Darmowe gry internetowe

: pt 06 kwie 2018, 13:08
autor: Wandka
Ze znajomymi też wolę pograć w planszówki, jednak jak jestem sama to umilam sobie czas grami na telefonie ;) Ostatnio bardzo mnie wciągnęła gra SŁOWNA PODRÓŻ. Jest to gra logiczna, w której układa się słowa z rozsypanych liter - trzeba to robić możliwie jak najszybciej, wtedy zdobywa się większą ilość punków. Gra jest dostępna całkowicie za darmo na App store i Play Store, więc możecie sobie ściągnąć ;)

Re: Darmowe gry internetowe

: pn 21 sty 2019, 10:31
autor: Tymoteusz1
Jasne, że tak, to super sprawa! Ja często gram w gry online, bo pozwalają one oderwać się od codziennych problemów. Jeśli zależy Wam na dobrej zabawie, to zarejestrujcie się przez portal http://gamehag.com/c/pl W ten sposób będziecie zbierali specjalne punkty, które pozwolą Wam jeszcze lepiej się bawić, w szczególności poprzez rywalizację z innymi graczami :)

Re: Darmowe gry internetowe

: sob 16 lut 2019, 13:04
autor: monimm82
Takie gry potrafią być bardzo zdradliwe, jak raz się siądzie to ciężko będzie odejść od komputera :D Tak to już jest w sumie i to nie tylko z takimi grami. Jak rzeczywiście jesteście już takimi wprawionymi graczami to musicie zorganizować sobie odpowiednie stanowisko do grania. Tu biurka od https://mobiusdesk.pl będą solidną podstawą. Trzeba zadbać o swoją wygodę:)