Jak dbać o włosy?


Topic author
Katarzyna55
Posty: 11
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 17 gru 2016, 09:49
OSP (gm., woj.): Ochtncza Straaż Pożarna Kłodzko
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: Katarzyna55 »

Miałam cienkie wypadające ciągle włosy próbowałam różności dopiero zwykły szampon z Polleny "trzy zioła" i jedwab Joanny uczynił cuda. Nawet fryzjerka jest zaskoczona wyglądem moich włosów a najważniejsze że nie wypadają.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: regina »

Warto też wspomnieć o vichy Dercos http://www.vichy.pl/pielegnacja-w%C5%82 ... pc129.aspx . Ja miałam bardo duży problem z cienkimi i oklapniętymi włosami. Od kiedy zaczęłam stosować szampon tej serii, ten fioletowy, to problem minął. Wygląda na to, że kosmetyki apteczne sa dużo bardziej skuteczne od drogeryjnych

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: Gasik4 »

Włosy to jedno, moja żona ma problem zarówno z wypadającymi włosami jak i łamiącymi się paznokciami. Może coś jej dolega?

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: mazurek »

Z pewnością trzeba włosy odpowiednio odżywiać, a dodatkowo z pewnością dieta także ma tu spore znaczenie

mikroso
Posty: 1
Rejestracja: czw 26 sty 2017, 19:46
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: mikroso »

Fajnie też używać odzywek :)

franek65
Posty: 5
Rejestracja: pt 27 sty 2017, 12:39
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: franek65 »

najlepiej to chodzic do fryzjera

sukienka
Posty: 1857
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: sukienka »

Przede wszystkim regularnie chodzić do fryzjera. Jeśli sami regularnie farbujemy włosy to szybko może się okazać, że włosy są zniszczone dlatego lepiej oddać to zadanie w ręce profesjonalistów. W Warszawie działają dwa salony fryzjerskie Gnatyshyn, oni na pewno pomogą Ci zadbać o włosy. Poczytaj o nich więcej tutaj: http://gnatyshyn.pl/pl/.

MikolajK
Posty: 1
Rejestracja: pn 13 lut 2017, 11:30
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: MikolajK »

Ja stosuję olej rzepakowy do olejowania włosów. Włosy są tłuste bezpośrednio po nałożeniu, ale potem wyglądają ładnie i zdrowo.
Blog naucz się oszczędzać, w prosty sposób przedstawia sposoby na oszczędzanie.

maksiu432
Posty: 57
Rejestracja: wt 13 gru 2016, 10:39
OSP (gm., woj.): Krzykosy, Wielkopolskie
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: maksiu432 »

Wystarczy je codziennie myć :) A nie jak niektórzy raz w tygodniu :D :D :D
Wynajem sal konferencyjnych Radom

kuba22a
Posty: 5
Rejestracja: czw 16 lut 2017, 16:20
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: kuba22a »

najlepszy jest fryzjer według mnie

karaiby
Posty: 253
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: karaiby »

Dobrze jest też używać właściwej szczotki. Takiej, która nie szarpie i nie wyrywa włosów. Fajnym produktem jest Tangle Angel. Nie dość, że świetnie rozczesuje nawet niesforne kosmyki, to jeszcze zawiera powłokę antybakteryjną i antystatyczną, dzięki której włosy nie elektryzują się. Kosztuje niewiele, a bardzo ułatwi Wam codzienną pielęgnację włosów :)

tośka
Posty: 21
Rejestracja: czw 15 gru 2016, 16:18
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: tośka »

karaiby pisze:Dobrze jest też używać właściwej szczotki. Takiej, która nie szarpie i nie wyrywa włosów. Fajnym produktem jest Tangle Angel. Nie dość, że świetnie rozczesuje nawet niesforne kosmyki, to jeszcze zawiera powłokę antybakteryjną i antystatyczną, dzięki której włosy nie elektryzują się. Kosztuje niewiele, a bardzo ułatwi Wam codzienną pielęgnację włosów :)
Też mam tę szczotkę i jak najbardziej polecam. Dla mnie dużym plusem jest właśnie ta powłoka antystatyczna, bo moje włosy mają niestety tendencję do elektryzowania się. A z Tangle Angel nie mam tego problemu. Poza tym szczotka naprawdę fajnie wygląda :) Jest kilka wzorów i kolorów http://tangleangel.pl/ .

capicha
Posty: 24
Rejestracja: pn 13 lip 2015, 12:04
OSP (gm., woj.): Wykroty,Zakroczym,mazowieckie
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: capicha »

nie jeździć rowerem - nie będą się wycierać

swag44
Posty: 42
Rejestracja: śr 08 lut 2017, 12:55
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: swag44 »

Myślę że przede wszystkim nawilżać + dieta (myślę że dieta to kluczowy element wyglądu naszej skóry i włosów).

- - -
Zapoznaj się z ofertą badań: nietolerancja pokarmowa testy.

zaciszeT
Posty: 4
Rejestracja: pn 26 cze 2017, 11:24
OSP (gm., woj.): Komorniki, Wielkopolska
Status: Offline

Re: Jak dbać o włosy?

Post autor: zaciszeT »

Najlepiej zacząć od w miarę regularnych wizyt u specjalisty i higiena oparta o kosmetyki naturalne - powinno pomóc :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat