Strona 1 z 1

transport łodzi

: czw 05 sty 2017, 00:00
autor: redsia
Hej, niedawno kupiłam sobie łódź i muszę ją przetransportować. Znalazłam firmę http://glinski-hol.pl/oferta/transport-lodzi/ , która się tym zajmuje. Czy słyszeliście o nich i możecie coś więcej napisać?

Re: transport łodzi

: pn 09 sty 2017, 11:41
autor: marcy
Ile może kosztować transport takiej łodzi?

Re: transport łodzi

: wt 21 lis 2017, 12:51
autor: samwise
O to już chyba trzeba zapytać w firmie transportowej. Tylko w wyborze firmy nie można oczywiście kierować się wyłącznie ceną. Jest cała masa rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę. Tutaj http://celnie.pl/jak-znalezc-dobra-firme-transportowa niektóre z nich macie omówione.

Re: transport łodzi

: czw 14 gru 2017, 15:29
autor: Wrevris
Polecam sprawdzić ten artykuł : http://daabs.eu/modele-transportu-wykor ... logistyce/ może znajdziesz ciekawe informacje na temat który Cię interesuje.

Re: transport łodzi

: pt 23 lut 2018, 10:12
autor: Tymoteusz1
Wszystko zależy od tego, jakimi środkami dysponujecie. Znając polskie realia, ja przychylałbym się do tego, by transport samochodów załatwić w inny, bardziej korzystny sposób. Najlepiej zrobić to przy wykorzystaniu giełdy Furgonetka. W ten sposób będziecie w stanie zaoszczędzić sporą kwotę. Zresztą sami sobie to przekalkulujcie.

Re: transport łodzi

: pn 16 kwie 2018, 20:20
autor: Adrian29
Tylko pozazdrościć zakupu. Bądź co bądź, jeżeli chodzi o przewóz tak moim zdaniem cennego ładunku, warto postawić na ofertę wyspecjalizowanej firmy, takiej jak Symlog http://symlog.eu/spedycja-samochodowa/ . Jej oferta jest szeroka i obejmuje m.in. spedycję kolejową czy też samochodową. Co więcej, do każdego zlecenia podchodzi się tutaj indywidualnie i można liczyć nie tylko na szybką realizację, ale też pełen profesjonalizm.

Re: transport łodzi

: pt 20 kwie 2018, 15:24
autor: samwise
Oczywiście duże znaczenie tutaj mają też rozmiary łodzi. Jeśli przekracza standardowe rozmiary, możemy mieć z tym problem. Ale oczywiście można sobie z tym poradzić, tylko lepiej najpierw dowiedzieć się, na przykład tu http://podamto.pl/jak-transportowac-duz ... ow-ladunek, w jaki sposób przewozić taki odbiegający od standardów ładunek.