Strona 1 z 1

Wybór drukarki + tanie tonery

: pn 09 paź 2017, 12:36
autor: Rogers
Witam,

szukam taniej drukarki laserowej (może coś z Brothera), która pozwoli mi bez problemu raz na jakiś czas wydrukować kilka kartek czarno-białych. Pytanie jak wypadają zamienniki do Brothera jakościowo? Cenowo z tego co widzę jest bardzo przystępnie https://tonery.rdstudio.pl/toner-brothe ... p-372.html

Re: Wybór drukarki + tanie tonery

: czw 09 lis 2017, 16:10
autor: Adrian29
Sam od wielu lat korzystam ze sprzętu marki Brother. Wcześniej był to HP i generalnie z obu jestem bardzo zadowolony. Niemniej jednak materiały eksploatacyjne do nich są dość drogie. Dlatego też zacząłem szukać ofert sklepów online, w których można znaleźć zamienniki w przystępnych cenach. Tak natrafiłem na ofertę https://ale.pl/1061-materialy-eksploatacyjne i jestem przekonany, iż każdy posiadacz czy to drukarki atramentowej, czy laserowe, znajdzie tam wiele materiałów do swojego sprzętu, bez konieczności przepłacania.

Re: Wybór drukarki + tanie tonery

: pn 15 sty 2018, 10:13
autor: weronikaja
Jeżeli chodzi o tusze, tonery do drukarek to zobacz sobie tu https://drox.pl/ Ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony. A wybór producentów dobrych marek duży. Ceny też nie należą do najwyższych. Warto sprawdzić ich ofertę.

Re: Wybór drukarki + tanie tonery

: śr 13 cze 2018, 11:26
autor: Wandka
Bardzo tanie drukarki, zarówno laserowe jak i atramentowe, oferuje działająca już od wielu lat na rynku firma http://locoprint.pl/. Oprócz atrakcyjnej oferty jeśli chodzi o sprzęt, mają oni również w ofercie tonery, tusze oraz zamienniki do nich po naprawdę atrakcyjnych cenach. Jeśli więc szukacie tego typu rzeczy do Waszego biura, to polecam się rozejrzeć ;)