Dbanie o auto

Awatar użytkownika

Kola_88
Posty: 74
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 03 sie 2023, 09:46
Status: Offline

Re: Dbanie o auto

Post autor: Kola_88 »

Dzisiaj chciałbym omówić kilka metod zwiekszenie momentu obrotowego silnika. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest zmiana przekładni głównej w układzie napędowym, co pozwala na lepsze wykorzystanie momentu obrotowego przy niższych prędkościach. Kolejną opcją jest montaż turbosprężarki lub nadmuchu, co znacznie zwiększa moment obrotowy poprzez zwiększenie ilości dostarczanego powietrza do silnika. Nie zapominajmy także o dokładnym strojeniu układu zapłonowego oraz układu paliwowego, co może dodatkowo poprawić osiągi silnika. Pamiętajcie jednak, że każda modyfikacja może wiązać się z pewnym ryzykiem i kosztami. Warto więc dokładnie przemyśleć każdy krok i ewentualnie skorzystać z pomocy specjalistów.

kazik66
Posty: 90
Rejestracja: czw 25 sie 2022, 16:37
Status: Offline

Re: Dbanie o auto

Post autor: kazik66 »

Jak dbacie o swoje auto to na pewno chcecie dla niego mieć dobre ubezpieczenie. Na stronie Kalkulator OC znajdziecie kalkulator gdzie szybko wyliczycie sobie składkę jaką tam zapłacicie. Niskie oferują więc warto to rozważyć.

Piotr Walczak
Posty: 1
Rejestracja: pt 22 mar 2024, 23:15
Status: Offline

Re: Dbanie o auto

Post autor: Piotr Walczak »

Witam.
Jeżeli chodzi o dbanie o auto to trzeba przede wszystkim dobrze kupić.
Kupującsamochód używany to pamiętajcie, nie liczcie na okazję, białe kruki są bardzo rzadko i trzeba za nie zapłacić. Na pewno bym omijał szerokim łukiem handlarzy i autokomisy. Większość aut sprowadzanych z zachodu do wraki z przekręconym licznikiem, w kraju naprawiane i picowane, mimo że proceder cofania liczników jest karalny, to bardzo ciężko udowodnić sprzedającemu, że to on cofną licznik. Klimatyzacja nabijana gazem propan butan, naklejki informujące o wymianie oleju i filtrów oraz książki serwisowe kupowane są w internecie, to tylko wierzchołek góry lodowej, wszystko robione najmniejszym kosztem.
Nie spotkałem jeszcze handlarza, który nie kłamie - po prostu by nie wyżył. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenie, jakie samochody są wypasione, jak dojdzie do oglądania, to połowy wyposażenia nie mają. Tłumaczenie oczywiście to syn, żona, dziadek dodawał ogłoszenie, handlarz nic nie wiedział.
Wszystko po to, by tylko ściągnąć klienta, omotać i sprzedać.
Chcąc kupić auto, trzeba szukać na portalach ogłoszeniowych takich jak https://tuauta.pl/1 tylko od osób prywatnych, najlepiej od pierwszego właściciela, który ma książkę serwisową i można ją sprawdzić w tym serwisie. Za takie auto zapłacicie 2 000 może 3 000 tysiące więcej niż cena giełdowa, ale uwierzcie, że warto, bo za naprawę zapłacicie o wiele więcej.

lolka
Posty: 282
Rejestracja: śr 11 sie 2021, 16:01
OSP (gm., woj.): wojewodztwo slaskie
Status: Offline

Re: Dbanie o auto

Post autor: lolka »

Miałem spore problemy z felgami w moim samochodzie i nie potrafiłem ich rozwiązać. Na szczęście mój znajomy poinformował mnie o istnieniu doskonałego serwisu w Warszawie, którego ofertę znajdziecie pod adresem https://autoopony.com/. Zauważyłem, że zajmują się tam wieloma aspektami związanymi z samochodami, więc prawdopodobnie skorzystam z ich usług.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat