Producent klejów?


Topic author
Andorian
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 27 mar 2017, 09:40
Kontakt:
Status: Offline

Producent klejów?

Post autor: Andorian »

Jak jeszcze firma, poza Buehnen.pl robi kleje przemysłowe? Może coś z polskiego podwórka?

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Producent klejów?

Post autor: elabarbara »

Dobrze wiedziec...
Ostatnio zmieniony czw 24 mar 2022, 18:13 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Producent klejów?

Post autor: mazurek »

Nie mam pojęcia i nie znam producentów klejów przemysłowych, ale sądzę, że na rynku znajdzie się ich dziesiątki.

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Producent klejów?

Post autor: elabarbara »

ok
Ostatnio zmieniony sob 18 lis 2023, 12:12 przez elabarbara, łącznie zmieniany 1 raz.

wiktoria01
Posty: 81
Rejestracja: śr 03 lis 2021, 19:31
Status: Offline

Re: Producent klejów?

Post autor: wiktoria01 »

Jest bardzo dużo różnych producentów klejów. Słyszałam, że przy pracach budowlanych przyda się klej loctite 406, który szybko zasycha, bo już w ciągu kilku sekund. Plusem dla pracowników jest to, że ma on niską lepkość, dlatego nie skleja palców. Wykorzystuje się go do łączenia tworzyw sztucznych czy kauczuków. Można go kupić w tym miejscu.
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 516
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Producent klejów?

Post autor: Tenesy »

Do drobnych prac przydadzą się kleje montażowe. Niedawno znalazłem przydatny artykuł na stronie https://www.polubiszremont.pl/kleje-mon ... do-sciany/, dzięki któremu prace przebiegły sprawnie i bezproblemowo.

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Producent klejów?

Post autor: elabarbara »

Natomiast ja znalazłam ostatnio firmę Ataszek - gdzie dostępne są kleje najróżniejszego typu, czy to klej anaerobowy , czy każdy inny - to bez problemu dostaniecie. Także też warto byłoby tam zajrzeć. Tam kupicie materiały łączeniowe o najróżniejszych poziomach łączenia, o najróżniejszej specyfice. No i macie pewność, że kupujecie tam coś dobrego.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat