Strona 1 z 1

Agregat prądotwórczy

: pn 19 lis 2018, 09:10
autor: Ziobro
Na rynku jest bardzo duży wybór agregatów prądotwórczych. Urządzenia te można podzielić w zależności od jednostki napędowej: silnik benzynowy lub silnik desel oraz budowy: jedno lub trójfazowej.
Nie bez znaczenia jest również moc tych urządzeń.
Duży wybór agregatów prądotwórczych można znaleźć w Kraft Dele. Ich specyfikacja dostępna jest pod adresem: https://kraftdele.info/3-agregaty-gener ... adotworcze

Re: Agregat prądotwórczy

: sob 23 lut 2019, 20:51
autor: Wojtek2
Jeżeli potrzebujesz agregatu prądotwórczego na budowę, czy w innej awaryjnej sytuacji, to możesz go wypożyczyć w https://gizo.pl/. Sam zobacz jaki to sprzęt. Firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju maszyn, takich jak np podnośniki, minikoparki, podnośniki teleskopowe. Ale można też u nich wypożyczyć. Mają aż 10 oddziałów w kraju, więc łatwo dowiozą sprzęt w każde miejsce. Dla firmy budowlanej agregat, to podstawa i warto przemyśleć zakup.

Re: Agregat prądotwórczy

: śr 06 mar 2019, 13:57
autor: Ideks23
Można, ale to chyba mniej opłacalna opcja niż zakup. Tutaj http://budmar-mb.pl/pl/ mają m.in. agregaty prądotwórcze w bardzo dobrych cenach. Przelicz sobie ile zapłacisz za sprzęt, a ile za wynajem. Moim zdaniem tylko zakup w chodzi w grę.