Strona 1 z 1

Urządzenia i akcesoria dla energetyki i BHP

: pn 28 sty 2019, 12:58
autor: filik
Sklep internetowy EG System posiada w swojej ofercie szeroki asortyment akcesoriów z przeznaczeniem do energetyki oraz BHP. Są wśród nich takie kategorie produktów jak:

- agregaty prądotwórcze;
- wyposażenie stacji transfromatorowych;
- mierniki elektryczne;
- narzędzia elektryka;
- peszle, rury, wężyki;
- termokurcze.

Oraz wiele innych. Specyfikację poszczególnych produktów i akcesoriów można znaleźć pod niniejszym linkiem: https://www.egsystem-sklep.pl/

Re: Urządzenia i akcesoria dla energetyki i BHP

: pn 25 mar 2019, 19:02
autor: ollafe88n
Słuchajcie, jeśli chodzi o kunko produktów z sektora elektryki takich jak kable, włączniki czy rozdzielnie, to od siebie mogę wam polecić wizytę w tym sklepie https://www.se.com/pl/pl/ . Na prawdę mają bardzo obszerny asortyment tego typu i do tego korzystne ceny na towar z najwyższej półki

Re: Urządzenia i akcesoria dla energetyki i BHP

: wt 30 kwie 2019, 06:29
autor: usagi
Jesli chodzi o prace związane z energetyką to czasem zachodzi potrzeba by cos porządnie oszlifować tak by mogło potem spełniać swoje funkcje bez zarzutu. Przy tego typu pracach ( ale nie tylko bo w gre wchodzi tu tak naprawde cała budowlanka) na pewno przydadzą się narzędzia i gadzęty takie jak np taki dysk firbrowy http://aciro.pl/3m-dysk-fibrowy-982c-125mm-p36.html. Ogólnie polecam zerknąc na pełną ofertę sklepu Aciro, dużo produktów w bardzo konkurencyjnych cenach.

Re: Urządzenia i akcesoria dla energetyki i BHP

: ndz 19 maja 2019, 20:05
autor: weronikaja
Jeśli szukasz artykułów BHP i porad z tym związanych to polecam zapoznać się z stroną https://www.glovex.com.pl/ Mają stronę z produktami BHP i jednocześnie prowadzą portal o tej tematyce. Polecam zapoznać się z ich ofertą bo na pewno znajdziesz tam to czego szukasz. Co do cen też nie musisz się martwić bo są atrakcyjne.