program faktur online


Topic author
weronikaja
Posty: 1001
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

program faktur online

Post autor: weronikaja »

Każdemu przedsiębiorcy prowadzącemu firmę na pewno przyda się ta informacja o dobrym programie do faktur online. Zapoznać się z tą ofertą można tu https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Posiada wiele zalet np integracja z magazynem oraz systemem księgowości online, zintegrowanie z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM, możliwość wystawianie wszystkich rodzajów faktur itp. Program do faktur online wfirma.pl to najbardziej rozbudowane narzędzie w Polsce. Obecnie w promocyjnej niskiej cenie.

iskierka97
Posty: 325
Rejestracja: czw 19 sty 2017, 14:05
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: iskierka97 »

Dzięki za namiary. Muszę koniecznie przyglądnąć się bliżej temu programowi. Myślę, że i mnie się przyda.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: Gasik4 »

Ja to stwierdzam, że takie oprogramowanie jest niestety strasznie drogie. Na szczęście tutaj doczytałem o możliwości uzyskania dofinansowania na informatyzację przedsiębiorstw- m.in zakup takich właśnie programów. Muszę sprawdzić, bo może i ja się do tego kwalifikuję.

Wandka
Posty: 1050
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: Wandka »

Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to polecam Wam również systemy informatyczne od firmy Primesoft, o których możecie sobie poczytać na ich oficjalnej stronie internetowej http://www.primesoft.pl/. My korzystamy z nich już od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: Adrian29 »

Jeżeli o mnie chodzi, księgowość prowadzę za pomocą specjalnego programu. Przy czym od początku prowadzenia własnej działalności, staram się poszerzać swoją wiedzę na temat chociażby rozliczeń, czytając informacje na temat takich zagadnień jak np. jednolity plik kontrolny i muszę tutaj przyznać, że wiedza ta jest naprawdę bardzo pomocna.

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: elabarbara »

Widziałam, że są takie możliwości, ale jednak obawiam się, że nie będę umiała tego zrobić. Bo wiecie, każdy ma jakieś predyspozycje i ja do rozliczeń wcale ich nie miałam. Ale od tego jest księgowa jaworzno . Na pewno mi w razie co pomoże, a ja nie będę musiała szukać i się dopytywać, co i jak. Wolę zapłacić i mieć spokój. To proste, prawda?

kaguars
Posty: 227
Rejestracja: pt 28 sty 2022, 10:42
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: kaguars »

Najlepiej mieć od razu system Berberis, który robi diametralną różnicę. Znamy to rozwiązanie i wiemy dokładnie, jak to wygląda. Zmiany są do zrobienia w krótkim czasie i wcale nie wymagają cudów. Kwestia solidnego podejścia i zaangażowania się, a wtedy będzie dobrze.

Intro
Posty: 4
Rejestracja: pn 28 lut 2022, 11:36
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: Intro »

Bardzo się taki przydaje

kaguars
Posty: 227
Rejestracja: pt 28 sty 2022, 10:42
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: kaguars »

Potwierdzam działanie Berberis, bo szybko można zrobić sobie różnicę.
Nic od razu, tam macie wszystkie rozwiązania w jednym systemie.
Kwestia jedynie optymalizacji i kierunek będzie prawidłowy.

kikak
Posty: 821
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: program faktur online

Post autor: kikak »

Skoro o fakturach, biznesie, sklepach internetowych i tak dalej mamy wątek, to na pewno polecam platformę https://iraty.pl/ - dowiecie sie więcej o skutecznych, intuicyjnych i prostych w obsłudze systemach płatności ratalnej.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat