Strona 1 z 1

Samorozwój

: wt 26 lut 2019, 21:42
autor: emilka28
Znalazłam ostatnio ciekawe poradniki odnośnie rozwijania stron internetowych, taki ze mnie samouk, więc pomyślałam, że zostawię tutaj, może się komuś przyda http://s-nikiel-mojegory.pl/2019/01/25/ ... rnetowych/

Re: Samorozwój

: pt 17 maja 2019, 13:30
autor: Wandka
Moim zdaniem dbanie o własny rozwój to bardzo istotna kwestia, o której nie można zapominać. Na stronie http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group, która oferuje wiele ciekawych kursów, które właśnie pozwolą Wam się rozwinąć :) Polecam ;)

Re: Samorozwój

: ndz 01 wrz 2019, 20:58
autor: weronikaja
Warto dbać o swój samorozwój i się szkolić. ja cały czas podnoszę swoje kompetencje aby pracodawca był zadowolony. Teraz wybieram się na szkolenia z zarządzania projektami - wybrałam te: https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... rojektami/ Koniecznie muszę poszerzyć swoją wiedzę pod tym kątem.

Re: Samorozwój

: ndz 31 maja 2020, 20:14
autor: strazakmario
Emilko fajnie, że sama chcesz sobie zrobić stronę internetową, ale jednak nie wszystko znajdziesz w ksiażkach czy artykułach. Warto udać się na specjalistyczne szkolenie z tego tematu. Jeśli zamierzasz mieć tą stronę na własny użytek to musisz ją aktualizować więc wiedza, którą zdobędziesz z pewnością Ci się przyda. Zapisz się na szkolenie typowo z tej tematyki. Widziałem na https://eventis.pl takie szkolenia, nawet niedługo jedno będzie. Ja sam na eventis znalazłem kiedyś szkolenie z programowania i później mogłem u nas w Straży Pożarnej pomóc przy zmianie oprogramowania systemowego w komputerach naszej jednostki. Samorozwój jest bardzo ważny.