Porównanie rachunków bankowych z przeznaczeniem dla studentów


Topic author
filik
Posty: 133
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 08:53
Status: Offline

Porównanie rachunków bankowych z przeznaczeniem dla studentów

Post autor: filik » śr 17 kwie 2019, 13:23

Nie od dziś wiadomo, że studenci stanowia pewną uprzywilejowaną grupę, która co tu dużo pisać, ma korzystniejsze warunki na kredyty i konta bankowe w stosunku do innych grup społecznych.
W zasadzie każdy liczący się bank, posiada ofertę skrojoną dla studenta, w taki spsoób, aby ten chętnie z niej skorzystał. Wszystko oczywiście jest bezkosztowo.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.konto-studenckie.pl/ - aktualne zestawienie rachunków studenckich.

ospi
Posty: 130
Rejestracja: wt 31 sty 2017, 16:31
Status: Offline

Re: Porównanie rachunków bankowych z przeznaczeniem dla studentów

Post autor: ospi » czw 16 maja 2019, 20:23

Jak wynika z moich informacji, obecnie jedyne darmowe konta osobiste oferują Nest Bank i Idea. Prawie darmowe są w ING, mBanku, BZ WBK czy też Millennium. Z tym, że za te prawie trzeb będzie zapłacić, jeśli nie spełni się pewnych wymagań. Jeśli korzysta się aktywnie z rachunku (stałe wpływy, płatności kartą) - to też będą za darmo Zerknij sobie może tutaj https://konto-w-banku.pl/ tam znajdziesz wszelkie informacje w tym temacie .

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Porównanie rachunków bankowych z przeznaczeniem dla studentów

Post autor: Tymoteusz1 » czw 11 lip 2019, 11:27

To bardzo istotny temat, bo chodzi w końcu o Wasze finanse. Ja sam się często gubię w ofertach różnych banków, bo jest ich przecież tak dużo. Jeśli szukacie rzetelnej analizy, to zawsze warto sprawdzić specjalnie przygotowane rankingi, na bazie których będziecie w stanie wywnioskować, co jest najlepsze w Waszej sytuacji. Przecież nie ma sensu przepłacać za coś, co możęcie mieć za darmo.
ODPOWIEDZ