Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?


Topic author
DawidOs
Posty: 120
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 24 mar 2022, 17:22
OSP (gm., woj.): Szymreckiego w Białymstoku
Status: Offline

Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: DawidOs »

Gdzie warto zajrzeć według Was jeżeli chodzi o serwis automatycznych skrzyń biegów najlepiej w woj. Mazowieckim. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć specjalistów na których warto będzie postawić i pozostawić samochód w dobrych rękach. Pozdrawiam!

Mraza
Posty: 4
Rejestracja: sob 09 kwie 2022, 13:13
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: Mraza »

W Polsce to chyba nie jest popularne

EmilKol
Posty: 48
Rejestracja: czw 07 kwie 2022, 18:35
OSP (gm., woj.): Białystok, Podlaskie
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: EmilKol »

Szukając przede wszystkim dobrych specjalistów od automatycznych skrzyń to na pewno mogę polecić Wam do sprawdzenia również serwis Auto Józefów, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, znajomości w różnych skrzyniach i jednocześnie naprawdę rozsądnymi cenami zarówno przy serwisie, regeneracji, czy wymianie oleju.

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: Wandka »

A korzystaliście kiedyś z dynamicznej wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów? Widziałam ostatnio, że takie usługi świadczy na przykład firma https://omt-serwis.pl/usluga/dynamiczna ... ni-biegow/. Na stronie tej zostało również opisane, na czym taka wymiana oleju polega. Tak więc jeśli Was to interesuje, to polecam zajrzeć ;)

Topic author
DawidOs
Posty: 120
Rejestracja: czw 24 mar 2022, 17:22
OSP (gm., woj.): Szymreckiego w Białymstoku
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: DawidOs »

Dobrze wiedzieć, dzięki wielkie za podpowiedzi i mam nadzieję że jeszcze trochę wskazówek z Waszych doświadczeń się tutaj pojawi ;)

SewerynDon
Posty: 6
Rejestracja: śr 04 maja 2022, 14:51
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: SewerynDon »

Według mnie warto postawić przede wszystkim na dobrych mechaników o wieloletnim doświadczeniu zarówno w przypadku wózków widłowych, busów, ciężarowych oraz oczywiście aut osobowych i ich automatycznymi skrzyniami. Warto się skontaktować i porozmawiać, czy będą w stanie w pełni sprostać wymaganiom od początku do końca. No i oczywiście dajcie znać jak się z tym uporaliście!

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: Olek36 »

Moja skrzynia też wymaga remontu, muszę się zastanowić nad tymi ofertami.

RobertIz
Posty: 13
Rejestracja: ndz 08 maja 2022, 21:52
OSP (gm., woj.): Białostocka Straż Pożarna
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: RobertIz »

Zgadzam się akurat co do Auto Józefów, robiliśmy u nich zarówno dynamiczną wymianę oleju, jak i regenerację. Zawsze fachowo, konkretnie i na rozsądnych warunkach cenowych no i w dobrej atmosferze. Zdecydowanie polecam, pozdrawiam!

drużynowy
Posty: 750
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: drużynowy »

W sumie myślę, że praktycznie w każdym warsztacie możemy takie skrzynie naprawić i ja również jestem zdania, ze są to po prostu bardzo ważne kwestie. Przy okazji chciałbym każdemu polecić bardzo ciekawy wpis https://gmptrade.pl/automat-czy-manual- ... e-roznice/ ponieważ to w nim fajnie opisano to jakie są różnice pomiędzy skrzynią automatyczną oraz manualną.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: marcy »

Najlepiej jest podjechać do ASO, tam będzie najlepiej

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: Olek36 »

Niestety to jest urok automatycznych skrzyń, są fajne i wygodne ale jak coś się uszkodzi to już dramat.

Monitka
Posty: 4
Rejestracja: pn 16 maja 2022, 11:02
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: Monitka »

Ja nigdy takim autem nie jechałam

Diego
Posty: 63
Rejestracja: śr 28 kwie 2021, 09:52
OSP (gm., woj.): Rzeszów, podkarpackie
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: Diego »

Widzę, że nikt jeszcze nie zaproponował Serwis samochodowy Bosch https://www.boschcarservice.com/pl/pl a tam też zawsze można liczyć na naprawdę profesjonalną obsługę. Ich przewagą jest fakt, że mają rewelacyjne zaplecze technologiczne, a działając jako ogólnopolska sieć, wszędzie stawiają na jak najwyższą jakość. Nie mogą pozwolić sobie na zepsucie wysokiej renomy, więc masz gwarancję, że przeprowadzą kompleksową diagnostykę i fachową naprawę.

bartosz
Posty: 148
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 16:59
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: bartosz »

Te z właśnie szukam jakiegoś serwisu w województwie pomorskim. Od kilku znajomych słyszałem o nich https://sklep-skrzynie-biegow.eu/ - podobno to niezawodni specjaliści. Na ich stronie możne też kupić nowe części w dobrej cenie.

Fryderyk
Posty: 397
Rejestracja: pn 19 wrz 2022, 15:44
Status: Offline

Re: Serwis automatycznych skrzyń biegów - gdzie?

Post autor: Fryderyk »

To raczej normalna sprawa, bo jednak jeśli w firmie pracuje się na określonych maszynach, to jednak warto dokładnie przeanalizować, w jaki sposób można jeszcze efektywniej zadbać o ich sprawne wykorzystanie. Na stronie https://czesci.gizo.pl/blog/5-najczesci ... skopowych/ czytałem o doborze części zamiennych do ładowarek teleskopowych. Jakie macie zdanie na temat takich rozwiązań?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat