Pomysły na prezenty dla 30-latka


Topic author
nosleep
Posty: 585
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: nosleep »

Witam!
Widzę, że na forum jest masa tematów w stylu "co kupić na prezent" itp itd - może więc w tym temacie wrzucajmy swoje propozycje na prezenty na 30 urodziny dla faceta/kobiety, męża/żony itp itd? Będzie w ten sposób wszystko pod ręką, w jednym miejscu, ot taka po prostu skarbnica wiedzy na temat prezentów urodzinowych dla 30-latków:)

Co o tym myślicie? Kto zaczyna? Mam nadzieję, że temat się przyjmie:)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Yuras
Posty: 4
Rejestracja: czw 28 kwie 2022, 08:20
Status: Offline

Re: Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: Yuras »

Zamów mu wizytę do lekarza :D

kolendra
Posty: 27
Rejestracja: śr 13 kwie 2022, 17:12
Status: Offline

Re: Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: kolendra »

Obecnie prezentem może być dosłownie wszystko.Ważne jest tylko to,czym solenizant się interesuje, co go kręci albo czego w danym momencie życia potrzebuje.
Nie ma jednego patentu na prezent,ogranicza nas jako kupujących jedynie wyobraźnia i pewnie w niektórych przypadkach cena.

alex_gkg
Posty: 2
Rejestracja: śr 27 kwie 2022, 08:32
Status: Offline

Re: Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: alex_gkg »

Kiedy mój były szef kończył 30 lat jego żona poprosiła rodzinę, przyjaciół i znajomych o nagranie kilkunastu sekundowych filmików z życzeniami dla solenizanta :) efekt końcowy był świetny :)

zalewajka
Posty: 21
Rejestracja: śr 06 kwie 2022, 16:47
Status: Offline

Re: Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: zalewajka »

Teraz modne jest dawanie voucherów na lot na paralotni,skoki na spadochronie czy na bungee.
Wielu mężczyzn w tym wieku chce przeżyć przygodę życia, spróbować czegoś wyjątkowego,podnieść sobie adrenalinę, by po latach mieć czym się chwalić i co opowiadać wnukom.

lolka
Posty: 261
Rejestracja: śr 11 sie 2021, 16:01
OSP (gm., woj.): wojewodztwo slaskie
Status: Offline

Re: Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: lolka »

Przyznam szczerze, że powoli przygotowuję się do Black Friday. W tym dniu na stronach wielu sklepów będą trwały niesamowite promocje. Ja osobiście mam zamiar tutaj https://www.taniaksiazka.pl/black-week-2022-a-976.html zamówić kilka produktów i mam nadzieję, że będą w dobrych cenach.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: Olek36 »

Mi akurat te pomysły się bardzo podobają ;)

WroSS
Posty: 3
Rejestracja: pt 06 maja 2022, 12:13
Status: Offline

Re: Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: WroSS »

Ja byłem ostatnio w symulatorze lotu. wooo.. dobre wrażenia. Trudne ale razem z instruktorem daje się ogarnąć. Tu ten z Wrocławia: https://lotymarzen.pl/

magda92
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 gru 2022, 18:01
OSP (gm., woj.): Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
Status: Offline

Re: Pomysły na prezenty dla 30-latka

Post autor: magda92 »

Zależy co lubi - może skok z samolotu na spadochronie ? Jeżeli nie lubi to może wycieczka albo coś grawerowane
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat