folia ochronna ppf


Topic author
janpar
Posty: 63
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 01 lip 2016, 10:55
Status: Offline

folia ochronna ppf

Post autor: janpar »

Szukasz dobrej firmy zakładającej folię ochronną ppf? Polecam Fine Auto. Są profesjonalistami w tej dziedzinie.

maniak
Posty: 215
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: folia ochronna ppf

Post autor: maniak »

Jeśli chodzi o folię to interesuje mnie jedynie folia bąbelkowa czyli taka do pakowania różnych szklanych czy innych delikatnych przedmiotów, będę jej potrzebował do pakowania niebawem

irona
Posty: 86
Rejestracja: śr 23 mar 2022, 22:35
Status: Offline

Re: folia ochronna ppf

Post autor: irona »

Jeśli chodzi o folie do pakowania to najlepiej sięgać po te bąbelkowe. Można nimi zabezpieczyć towar różnego rodzaju, nie będą już potrzebne wtedy wypełniacze do paczek. Karton uda się zakleić solidnymi taśmami do pakowania które znajdziecie u producenta TCM Service. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji, wykonują taśmy różnego rodzaju, te do pakowania ale również malarskie czy tynkarskie.

janeks83
Posty: 3
Rejestracja: pt 17 lut 2023, 14:35
Status: Offline

Re: folia ochronna ppf

Post autor: janeks83 »

Sklep Promomoto.pl to strzał w dziesiątkę dla miłośników motoryzacji! Kupiłem tam folię do oklejenia mojego samochodu i jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa. Na pewno będę tu wracał po więcej akcesoriów do mojego auta. Polecam serdecznie! :D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat