Dokumentacja z zebrania

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

marcin_op
Posty: 526
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 07 lut 2008, 21:34
Status: Offline

Re: Dokumentacja z zebrania

Post autor: marcin_op »

arti1977 pisze:Dla Krs musicie mieć druki potwierdzone notarialnie. Pamiętajcie bo wam odeślą papiery.:)
He żarty chyba jakieś czy co ?? Może jeszcze powiesz że na walne zebranie musisz wynająć notariusza żeby był obecny na zebraniu ? bo niby jak ma potwierdzić coś, na czym nie był ??

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. żadnego potwierdzenia notarialnego nie trzeba dla KRS-u.
Sam robiłem i nigdy nic nie odsyłali, a zanosiłem osobiście i sprawdzali przy mnie i niczego się nie czepiali

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Dokumentacja z zebrania

Post autor: ospglinik »

arti1977 pisze:Dla Krs musicie mieć druki potwierdzone notarialnie. Pamiętajcie bo wam odeślą papiery.:)
z choinki się urwałeś czy co
wystarczy że będą pieczątki osp i podpisy osób upoważnionych tj prezes ,naczelnik ,jaki notariusz ,jestem sekretarzem i składałem papiery do krs to co wymagali to protokół ,lista obecności i jeszcze coś nie pamiętam dokładne

marcin_op
Posty: 526
Rejestracja: czw 07 lut 2008, 21:34
Status: Offline

Re: Dokumentacja z zebrania

Post autor: marcin_op »

ospglinik pisze:
arti1977 pisze:Dla Krs musicie mieć druki potwierdzone notarialnie. Pamiętajcie bo wam odeślą papiery.:)
z choinki się urwałeś czy co
wystarczy że będą pieczątki osp i podpisy osób upoważnionych tj prezes ,naczelnik ,jaki notariusz ,jestem sekretarzem i składałem papiery do krs to co wymagali to protokół ,lista obecności i jeszcze coś nie pamiętam dokładne
jeszcze uchwałę :) i to wsi, bez żadnego notariusz.
Jejku niektórzy tu na tym forum to maja pomysły :|

lukasnr1
Posty: 22
Rejestracja: wt 16 paź 2012, 11:39
OSP (gm., woj.): dolnoslaskie, zgorzelec
Status: Offline

Re: Dokumentacja z zebrania

Post autor: lukasnr1 »

A co jeśli sami wpisujemy dane do systemu OSP ? Jesli jest to w formie elektronicznej to tez trzeba sie bawic w papierologie? Tak podpytuje tylko bo okazalo sie ze nasz prezes juz 2 rok nie wyslal nigdzie dokumentow, mimo tego ze je zrobilem a wprowadzilem tez dane do systemu OSP. Stwierdzil, ze skoro sa w komputerze to papierami dupy nie bedzie sobie zawracal

arti1977
Posty: 4
Rejestracja: śr 20 sty 2010, 00:24
OSP (gm., woj.): Korytów gm RADZIEJOWICE
Status: Offline

Re: Dokumentacja z zebrania

Post autor: arti1977 »

Szanowni koledzy pragnę was przeprosić za mój post dotyczący KRS. Sąd przysłał pismo dotyczące list obecności. Chcieli w oryginałach lub potwierdzone notarialnie. Za zamieszanie przepraszam.

marcin_op
Posty: 526
Rejestracja: czw 07 lut 2008, 21:34
Status: Offline

Re: Dokumentacja z zebrania

Post autor: marcin_op »

arti1977 pisze:Szanowni koledzy pragnę was przeprosić za mój post dotyczący KRS. Sąd przysłał pismo dotyczące list obecności. Chcieli w oryginałach lub potwierdzone notarialnie. Za zamieszanie przepraszam.
Potwierdzone notarialnie czy "za zgodność z oryginałem" ??
Notariusz potwierdza Ci stan w czasie rzeczywistym, więc raczej nie potwierdzi Ci wstecz listy obecności.
Ja jak dawałem kserokopie to tylko pieczątka "za zgodność z oryginałem" i pieczątka prezesa i to wystarcza.

preses1985
Posty: 89
Rejestracja: sob 10 mar 2012, 12:38
Status: Offline

Re: Dokumentacja z zebrania

Post autor: preses1985 »

witam !!

A ja z moimi druhami również zmieniamy skład zarządu i moje pytanie jest na stepujące ?? jak powinien wyglądać plan zebrania jeżeli zmiana będzie dotyczyć gospodarza ,sekretarza , skarbnika i skład komisji rewizyjnej ....i jak wpisać zmiane w krs ZK jeżeli dany członek był gospodarzem a teraz będzię sekretarzem czy nalezy w częsci 3 krs zk zakreślić
że wpis dotyczy 1.Zmiany danych osoby czy 1.Wykreślenia jednej i wpisania nowej osoby??

pozdrawiam !!

Raku
Posty: 204
Rejestracja: śr 30 lis 2011, 14:02
OSP (gm., woj.): Bierna, Sulików, Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Dokumentacja z zebrania

Post autor: Raku »

Jeżeli chodzi o dokumenty do KRS to tu masz temat:
http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=6876

A plan zebrania wygląda tak:
Porządek zebrania:
1. Otwarcie zebrania.
2. Wybór przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz komisji uchwał i wniosków.
3. Przyjęcie porządku zebrania
4. Sprawozdanie z działalności
5. Sprawozdanie finansowe.
6. Sprawozdanie komisji rewizyjnej.
7. Przedstawienie projektu planu działalności i planu finansowego na rok bieżący.
8. Dyskusja.
9. Absolutorium dla zarządu OSP za okres sprawozdawczy.
10. Zmiana składu Zarządu OSP.
11. Zmiana składu Komisji Rewizyjnej
12. Przyjęcie planu działalności i planu finansowego.
13. Wolne wnioski.
14. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji.
15. Zakończenie zebrania.

a potem:
Podjęte uchwały oraz przyjęte wnioski i ich adresaci:

1. Pozyskanie środków z .................
2. Pozyskanie nowych członków .
3. Zmiana składu Komisji Rewizyjnej
4. Zmiana składu Zarządu OSP / bądź zmiana stanowiska w Zarządzie OSP
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat