Zakup sprzętu

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
Zenus
Posty: 121
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 07 sie 2014, 22:28
Status: Offline

Zakup sprzętu

Post autor: Zenus »

Koledzy z którego paragrafu Statutu korzystacie pisząc uchwałę w sprawie zakupu sprzętu

jerzy988
Posty: 343
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 20:57
OSP (gm., woj.): OSP BRONISŁAWOWO gm.sadlinki woj. pomorskie
Status: Offline

Re: Zakup sprzętu

Post autor: jerzy988 »

a co ci da parafgraf pieniądzy nie przybedzie ,,gmina przeznacza okreslone pieniadze w budżecie na podstawową ochronę pożarową i koniec ,,wielkość tej sumy przyznają radni ,,,musicie wiedziec ze nie wszystkie gminy uwielbiają ochotników niektóre by się chetnie ich pozbyły ,,,wszystko zalezy od składu rady i wójta ,,więc nie mysl że jak z paragrafem statutu wyjdziesz to im kolana zmiękną

Topic author
Zenus
Posty: 121
Rejestracja: czw 07 sie 2014, 22:28
Status: Offline

Re: Zakup sprzętu

Post autor: Zenus »

To nie o to chodzi co ma gmina do naszych wydatków . Ja po prostu muszę pisać uchwalę zarządu do każdego większego zakupu a uchwała musi się opierać na jakimś paragrafie statutu

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Zakup sprzętu

Post autor: ospglinik »

my jak mamy coś kupować to spotykamy się ,ustalamy co trzeba pilnie kupić i kupujemy,jakie uchwały i paragrafy,i tak wszystko jest legalnie ,skarbnik robi wpis w książkę ma faktury do kontroli i wszystko

Topic author
Zenus
Posty: 121
Rejestracja: czw 07 sie 2014, 22:28
Status: Offline

Re: Zakup sprzętu

Post autor: Zenus »

wszystko gitara do pierwszej kontroli twu twu twu wiem to od pewnej pani która zajmuje się takimi sprawami zawodowo stowarzyszenia podejmując decyzje o zakupie powinny uchwalać uchwały

jerzy988
Posty: 343
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 20:57
OSP (gm., woj.): OSP BRONISŁAWOWO gm.sadlinki woj. pomorskie
Status: Offline

Re: Zakup sprzętu

Post autor: jerzy988 »

FUNDUSZE MOGĄ BYĆ UZYWANE WYŁACZNIE NA REALIZACJĘ ZADAŃ STATUTOWYCH --wszystko , u mnie jest to & 31.1 ale u was będzie inaczej ale sens na pewno ten sam

Topic author
Zenus
Posty: 121
Rejestracja: czw 07 sie 2014, 22:28
Status: Offline

Re: Zakup sprzętu

Post autor: Zenus »

Właśnie u mnie na pewno nie ten paragraf możesz z grubsza przytoczyć treść
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat