Zarząd

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
tesla
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 02 lut 2015, 01:43
Status: Offline

Zarząd

Post autor: tesla »

Cześć mam pytanie czy słyszeliście coś na temat tego że członkowie zarządu po wczesniejszym odwolaniu mogą wchodzić w skład nowego zarządu jednak nie mogą piastowac uprzednio sprawowanej funcji czyli naczelnik odwolanego zarzadu nie może być naczelnikiem w nowo powolanych władzach jednak może np zostac sekretarzem
Awatar użytkownika

PiotrPrezes
Posty: 47
Rejestracja: czw 12 sty 2012, 09:12
OSP (gm., woj.): Pomorskie Pomorskie
Status: Offline

Re: Zarząd

Post autor: PiotrPrezes »

Pierwszy raz słyszę , jeżeli ktoś został odwołany ze stanowiska w zarządzie i w kolejnych wyborach zostanie wybrany do zarządu może dalej pełnić tą samą funkcję . Przynamniej u nas tak jest .

v-ce marcin
Posty: 80
Rejestracja: pt 28 paź 2011, 23:07
OSP (gm., woj.): krzemienica, czarna, podkarpackie
Status: Offline

Re: Zarząd

Post autor: v-ce marcin »

A wg mnie to jest głupota.
Skoro ktoś został z jakiegoś powodu odwołany z pełnionej funkcji, na którą musiał wyrazić zgodę w chwili wyboru, po co pchać się dalej do rządzenia.
Nie macie innych członków?
Nie ma osób niezastąpionych.

Topic author
tesla
Posty: 2
Rejestracja: pn 02 lut 2015, 01:43
Status: Offline

Re: Zarząd

Post autor: tesla »

V-ce Marcin i tu się z Toba zgadzam problem jest dokladnie odwrotny za kazdym razem gdy w jednostce odwoluja zarzad naczelnikiem zostaje totalny ... i tlumaczy się że tylko on ma szkolenia naczelnika i nie przegadasz takiego idioty bo ostatnio ustalali przez godzine funkcje miedzy soba i w koncu odpuscili Szukalem info na temat odwolania i pelnienia ponownie tej funkcji bo sekretarz zarzadu gminnego twierdzi ze nie mozna piastowac ponownie funkcji z ktorej cie wywalono ale ja nie moge znalesc nigdzie takiej info ani w strazaku ani w statutach ani wsrod znajomych i nie mam czym poprzec tego stwierdzenia a zawsze jakis... sie trafi ktory podaje jego kandydature do zarzadu on sie zgadza i tak w kolo macieju jak jakis wrzod. ..

jerzy988
Posty: 343
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 20:57
OSP (gm., woj.): OSP BRONISŁAWOWO gm.sadlinki woj. pomorskie
Status: Offline

Re: Zarząd

Post autor: jerzy988 »

członków do zarzadu wybiera walne a zarzad spośrod siebie funkcje i co tu do myślenia ...niech walne nie wybiera tych osób i nie wejdą do zarządu -proste ?

jerzy988
Posty: 343
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 20:57
OSP (gm., woj.): OSP BRONISŁAWOWO gm.sadlinki woj. pomorskie
Status: Offline

Re: Zarząd

Post autor: jerzy988 »

tylko jak sie ma 13-15 członków jest inaczej a jak 50 też inna sprawa a WALNE JEST PANEM a dalej statut który okresla jak przebiegają wybory i zrobisz nie tak to można obalić wybory
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat