Zakres czynności kierowcy OSP

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
Mario
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 28 wrz 2005, 08:21
Lokalizacja: Pajęczno
Status: Offline

Zakres czynności kierowcy OSP

Post autor: Mario »

Witam!
Potrzebuję zakres odpowiedzialności - czynności kierowcy-konserwatora. Może ma ktoś taki na wzór z Waszych jednostek.
Dziekuję z góry!
Pozdrawiam!!![/b]

OSP WRZOSOWA
Posty: 90
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 12:07
Lokalizacja: OSP WRZOSOWA
Status: Offline

Post autor: OSP WRZOSOWA »

z tego co ja wiem to kazda gmina ma inny zakres obowiazkow dla konserwatorow ale jesli chcesz to ci moge go napisac

wocik
Posty: 27
Rejestracja: ndz 09 paź 2005, 20:49
OSP (gm., woj.): Czerwieńsk Lubuskie
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: wocik »

Niestety nie kazda. Wystąpiliśmy do swojej gminy o zakres czynności kierowcy-konsrwatora, niestety okazało się, że nie bardzo wiedzą, za co płacą konserwatorowi.
Pozdrawiam Wocik
Choinka się pali, a firanki świecą.
http://ospczerwiensk.xt.pl/

OSP Żarnowiec
Posty: 38
Rejestracja: pn 08 sty 2007, 20:13
Status: Offline

Zakres czynności dla kierowcy.

Post autor: OSP Żarnowiec »

Z tymi zakresami czynności jest różnie, ale zależy kto w danej Gminie zajmuje się OSP. W mojej Gminie jest 12 jednostek OSP sam starałem się ustalić zakres czynności dla naszych kierowców. Największy nacisk położyłlem na wykonywaniu OC, sprawdzaniu prawidłowego działania dodatkowego sprzętu silnikowego w jaki wyposażone są jednostki,wykonywaniu rozruchów kontrolnych, przestzeganiu przez kierowców ternimów badań technicznych samochodów i itp. Kierowcy są zatrudnieni przez Gminę na Umowę - zelecenie i otrzymuję z tego tytułu wynagrodzenie.W każdej jednostce jest
II-gi kierowca, ale on nie ma umowy. Pozd K-nt Gminny.

Muerte
Posty: 106
Rejestracja: wt 15 lip 2003, 09:28
Status: Offline

Post autor: Muerte »

mam troszeczke inne zapytanie, ale mysle że bedzie uzupelnieniem tego watku. otóz chodzi mi o to na jakich zasadach zatrudniani są u was w gminach kierowcy w OSp (umowa zlecenia, umowa o prace, dieta, nagroda itp.) a także ile zarabiaja u was kierowcy?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat