Strona 1 z 1

Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

: śr 26 kwie 2017, 22:07
autor: pavlo553
Witam serdecznie . Kochani druhowie jak wiemy święto strażaka już niebawem i z tej okazji nasza Osp chce przeznaczyć skromne 400 zł na organizacje tego święta, lecz nie wiemy jak wypłacic te 400 zł z naszego konta bankowego zgodnie z prawem? (pieniądze gromadzimy z wynajmu pomieszczeń dla sklepu) faktury i rachunku na niektóre usługi i artykuły nie dostaniemy. Myśleliśmy żeby zarząd podjął uchwałę o wypłacie tych pieniędzy i przeznaczeniu ich na to święto, ale czy tak można??
Proszę Was koledzy doradźcie nam w jaki sposób to załatwić.
Pozdrawiam

Re: Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

: czw 27 kwie 2017, 12:06
autor: kovaaq
Nie wydaje mi się, żeby można było dokonać tego w taki sposób o jakim mówisz. Nie możesz zapytać np. radnego swojego miasta czy jakoś urząd może pomóc?

Re: Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

: czw 27 kwie 2017, 12:53
autor: pavlo553
Moze to i dziwne ,ale to wlasnie radny nasz tak nam doradzil zeby tak zrobic, myslelismy tez zeby napisac umowe o dzieło z osobą obsługująca(osoba prywatna) i moze bardziej by to lepiej wyglądalo niz uchwala. No niestety mamy pieniadze ale nie mozemy ich swobodnie wydawac :(

Re: Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

: czw 27 kwie 2017, 20:46
autor: fireman90
Jeśli nie posiadacie środków w kasie "podręcznej", sugerowałbym pobrać z konta kwotę którą chcecie wydać (czekiem) a po uroczystości, komisyjnie napisać protokół-rozliczenie kosztów imprezy (dla Skarbnika), dołączyć ew. paragony za zakupione produkty i tyle.