Wesele i organizacja

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
sukienka
Posty: 1858
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Wesele i organizacja

Post autor: sukienka »

Sprawdzonym miejscem na organizację wesela w bliskich okolicach Warszawy jest Willa Zagórze koło Sulejówka. Jest to nieduży, kameralny hotel z dużą salą weselną pod Warszawą. Willa Zagórze to sprawdzony lokal, który posiada ogromne doświadczenie w organizacji wesel i przyjęć okolicznościowych. Jeżeli chcecie obejrzeć Willę Zagórze to zerknijcie na ich stronę: http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-ok ... szawa.html

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: nosleep »

Obecnie jest bardzo dużo sal weselnych więc jest w czym wybierać. Przede wszystkim lokal musi być dobrany do ilości gości a także do naszych oczekiwań. Jeśli będziecie szukać sali weselnej w okolicach Krakowa to zerknijcie na ofertę ParkHotel Łysoń w Inwałdzie https://www.parkhotellyson.pl/sala-wese ... im-47.html . Tu można wyprawić eleganckie przyjęcie nawet na 50 osób. Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji (przy trasie Kraków-Wadowice-Bielsko-Biała) więc łatwo tam dojechać (to spore ułatwienie dla gości przyjezdnych).

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: Ambitny »

Ja mam w pzyszłym roku wesele i jeszcze nie podjałem decyzji, czy wole Dj czy orkiestrę. Mam już namiary na takiego jednego dj weselnego z Bochni Podobno jest świetny, ale cały czas się jeszcze zastanawiam, czy jednak nie wybrać orkistry.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: mazurek »

Wolę nie organizować wesela, nie wiem, po co to komu, tłumy ludzi i w ogóle. Do tego trwa pandemia, czy jest sens organizacji takich imprez?

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: Wandka »

A skoro już mowa o organizacji wesela, to jakie dekoracje na stole weselnym koniecznie muszą się znaleźć Waszym zdaniem? Ja osobiście lubię eleganckie, na przykład złote ozdoby. A Wy? Macie jakieś swoje preferencje?

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: lasior »

Słodką oprawą, a więc upieczeniem tortu weselnego, ciast weselnych, słodkiego stołu powinna się zająć doświadczona cukiernia, która w swoich wypiekach bazuje na naturalnych skłądnikach. Polecam Słodycz tej krainy w Olsztynie https://www.slodycztejkrainy.pl

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: regina »

Muszę przyznać, że organizacja wesela momentami bywa naprawdę męcząca, ale warto dla tego ostatecznego efektu ;) Z narzeczonym na szczęście już większość zarezerwowaliśmy, jest nam tylko potrzebny dj na wesele Wieliczka i będzie wszystko dograne i tylko czekać na ten wymarzony dzień :)

Bożena
Posty: 1
Rejestracja: pn 04 paź 2021, 14:27
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: Bożena »

Pamiętam, że dla mnie najcięższym wyborem były słodycze. Ponieważ jeden lubi to, drugi tamto i nie wiadomo, jak wszystkim dogonić. Jak się jest nowoczesnym, to łatwego wyboru nie ma. Na szczęście mi poleciła moja przyszła szwagierka ciasto czeskie marlenka. Powiem Wam, że zrobiło ono furorę. Nawet się nie spodziewałam, a byłam nieco sceptyczna. Niektórzy goście wspominają je jeszcze dziś.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: Mufinka »

To prawda, jednak dobrze jest, kiedy jest większy wybór.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: marcy »

Bożena pisze: pn 04 paź 2021, 14:39 Pamiętam, że dla mnie najcięższym wyborem były słodycze. Ponieważ jeden lubi to, drugi tamto i nie wiadomo, jak wszystkim dogonić. Jak się jest nowoczesnym, to łatwego wyboru nie ma. Na szczęście mi poleciła moja przyszła szwagierka ciasto czeskie marlenka. Powiem Wam, że zrobiło ono furorę. Nawet się nie spodziewałam, a byłam nieco sceptyczna. Niektórzy goście wspominają je jeszcze dziś.
Takie oryginalne, rzadko spotykane desery zawsze robią furrorę

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: Mufinka »

Pytanie, na ile oryginalne i czy wszystkim spasują;)

piotrek1234
Posty: 153
Rejestracja: ndz 15 sie 2021, 22:19
OSP (gm., woj.): Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: piotrek1234 »

A myśleliście o tym aby zorganizować ślub zimą? Myślę, że jeśli trafiłaby się prawdziwa zimowa sceneria to ten dzień byłby zapamiętany przez was oraz przez gości na bardzo długo. Na pewno wesele zimą ma sporo plusów np. większą dostępność terminów, często niższe ceny, większą trwałość makijażu czy świeżość potraw. Pamiętajcie, aby w menu warto umieścić syte i rozgrzewające potrawy.

Ideks23
Posty: 311
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 08:44
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: Ideks23 »

Ja mogę zostawić namiar na świetną masarnię, która przygotowuje wiejskie stoły z własnych produktów. To masarnia Wędliny z Dębiny. Tutaj https://wedlinyzdebiny.pl/wiejski-stol ich znajdziecie. Ich produkty są pełne smaku, wędzone naturalnym dymem, bez fosforanów. Kiełbasy, pasztety, smalec w kamionce czy szynka z nogą - to będzie mega atrakcja dla wszystkich gości. Jestem pewna, że się sprawdzi.

Enty
Posty: 4
Rejestracja: sob 29 sty 2022, 13:20
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: Enty »

Dobrze, że mam to za sobą

natisze
Posty: 1
Rejestracja: pt 28 sty 2022, 21:48
OSP (gm., woj.): Brenna, śląskie
Status: Offline

Re: Wesele i organizacja

Post autor: natisze »

W obecnych czasach boję się myśleć o weselu. Goście zaproszeni i nie wiadomo czy wesele się odbędzie czy nie. Wszystko zależy od obostrzeń, które będą w tym czasie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat