Ślubne zaproszenia

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
sukienka
Status: Offline

Ślubne zaproszenia

Post autor: sukienka » czw 24 paź 2019, 17:01

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty

3zuch

Re: Ślubne zaproszenia

Post autor: 3zuch » pt 24 sty 2020, 20:21

Najprostsze są najładniejsze.

ollafe88n

Post autor: ollafe88n » śr 26 lut 2020, 11:22

Jeśli ktoś z was szuka i nie wie gdzie znaleźć na prawdę ciekawe i eleganckie, a co najważniejsze solidnie wykonane zaproszenia ślubne siedlce, polecam wam zajrzeć na dodatkiweselne.pl. Mają tutaj na prawdę spory wybór takiego asortymentu i moim zdaniem, tym bardziej, że ceny zaczynają się już od 1zł za zaproszenie, znajdziecie tutaj idealne zaproszenia na swój ślub i wesele. Sprawdźcie sami!

elabarbara

Post autor: elabarbara » pt 26 cze 2020, 10:24

My mamy ślubne zaproszenia już dawno wybrane, zaprojektuje nam je moja siostra, ale tak naprawdę to jeszcze nie wiemy, który fotograf ślubny gliwice będzie na naszym weselu, a już niewiele czasu zostało. Może mi coś doradzicie? Chodzi o to, żeby te zdjęcia były naprawdę niecodzienne i wyjątkowe.
ODPOWIEDZ