Budowa - geodeta

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
kikak
Posty: 881
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Budowa - geodeta

Post autor: kikak »

Z pewnością przed budową domu konieczne jest wykonanie profesjonalnych pomiarów, dlatego mam do was pytanie odnośnie firmy https://www.grantnalepszystart.pl/firma/complexgeo która świadczy tego rodzaju usługi już od wielu lat. Bardzo dużo pozytywnych opinii dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem. Czy waszym zdaniem warto?

palto22
Posty: 493
Rejestracja: czw 18 lis 2021, 12:46
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Budowa - geodeta

Post autor: palto22 »

Kogo polecacie?

__
donice z technorattanu

Wandka
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Budowa - geodeta

Post autor: Wandka »

Myślę, że przed rozpoczęciem budowy domu warto również nawiązać współpracę z osobą , która wykonuje profesjonalne kosztorysy budowlane. A może są tutaj jakieś osoby, które potrafią zrobić taki kosztorys? Jakie programy do tego celu wykorzystujecie?
Awatar użytkownika

Tenesy
Posty: 532
Rejestracja: pn 20 mar 2017, 12:44
Lokalizacja: Gliwice
Status: Offline

Re: Budowa - geodeta

Post autor: Tenesy »

Jeśli planujecie budowę domu to warto sprawdzić również domy szkieletowe Chrzanów - to bardzo ciekawa opcja, która gwarantuje niskie koszty eksploatacji i najwyższy poziom komfortu.

Gicolaus
Posty: 2
Rejestracja: sob 30 gru 2023, 16:28
Status: Offline

Re: Budowa - geodeta

Post autor: Gicolaus »

Rzeczywiście, wybór dobrego geodety to podstawa przed rozpoczęciem budowy. ComplexGeo wydaje się mieć solidne opinie, ale dobrze jest też sprawdzić inne źródła i porównać ceny oraz zakres usług. Co do kosztorysów budowlanych, Wandka ma rację – to kolejny ważny element planowania. Warto rozejrzeć się za kogoś z doświadczeniem i dobrym oprogramowaniem. A Tenesy, dzięki za wskazanie na domy szkieletowe, to faktycznie może być ekonomiczna i ekologiczna opcja. Ciekaw jestem, czy ktoś ma doświadczenia z taką budową i mógłby się podzielić wrażeniami?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat