Dotacja z ZOSPRP

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.
Awatar użytkownika

Topic author
speedxxx
Posty: 55
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 24 wrz 2008, 00:12
Status: Offline

Dotacja z ZOSPRP

Post autor: speedxxx »

Witam mam takie pytanko moja jednostka zgromadzila troche funduszy na zakup szprzetu i mam takie pytanko jak wyglada sprawa dotacji na sprzet. Czy mozna uzyskac dotacje na dany konkretny model sprztu, typ czy np piszac dotacje na pradownice wodna dostanimy objetnie jaka sobie zosprp wymarzy. Czy jest jakas aktualna lista na nowy rok sprzetu ktora dotuje zwiazek. i sprawa realizacji jak napiszemy podanie o dotacje pod koniec roku np w grudniu to kiedy dostaniemy odpoiwedz ze takowa zostala nam przyznana i kiedy bysmy dostali sprzet.
Czy jest jakias inna forma dostania dotacji na zakup sprzetu.
Awatar użytkownika

Sławko
Posty: 71
Rejestracja: śr 15 lis 2006, 18:01
Lokalizacja: OSP Zagrodno
Status: Offline

Re: Dotacja z ZOSPRP

Post autor: Sławko »

To wszystko zależy od właściwego oddziału Zarządu Wojewódzkiego. Jeżeli mają w asortymencie dany typ sprzętu to napewno uwzględnią wasze preferencje. czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku również jest uzależniony od ilości wniosków.
PZDR
Jak dobrze być strażakiem :-)
Slawko OSP - forum www.strażak.pl
Awatar użytkownika

katopo
Posty: 279
Rejestracja: pn 13 kwie 2009, 14:29
OSP (gm., woj.): Kopojno (gm. Zagórów, woj. Wielkopolskie)
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dotacja z ZOSPRP

Post autor: katopo »

to ja może podłączę się z tematem. Mianowicie chciałbym wiedzieć czy ZOSP dofinansuje dokonanie karosacji?? czy jest jakieś konkretne podwozie czy można dostarczyć dowolne?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat