Strona 1 z 1

Odrzucenie wniosku przyjęcia

: pn 20 lut 2012, 12:18
autor: JakubZ
Witam. Mamy taki problem. Mianowicie złożyły do nas (zarządu) dwie osoby wniosek o przyjęcie. Zarząd jednogłośnie odrzucił obydwa podania. I teraz pytanie. Czy zarząd ma obowiązek podać powód dla którego podanie/podania zostały odrzucone? Moim zdaniem nie, bo ile osób w zarządzie tyle może być powodów nie przyjęcia. I czy te osoby mogą się gdzie kolwiek odwołać? Po za tym jedna osoba chce kontakt z każdym z zarządu, żeby z każdym porozmawiać. Dodam dodatkowo, że jest to osoba agresywna, kara - siedziała w więzieniu, po za tym przekręt jakich mało. A druga chce się zapisać, bo potrzebny mu jest papier że należy do OSP do jakiś tam celów - nam bliżej nie znane.

Re: Odrzucenie wniosku przyjęcia

: pn 20 lut 2012, 19:35
autor: JakuB
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Sam jestem tego samego zdania. Może jak najbardziej podać powód, ale jeżeli nie widzi takiej potrzeby...

Co do odwołania to gdzie miałaby taka osoba pójść? Wyżej od zarządu (w tej konkretnej sprawie) jest tylko walne zebranie.

Re: Odrzucenie wniosku przyjęcia

: pn 20 lut 2012, 22:10
autor: naczelnik28
Walne Zebranie jest najwyższą instancją i jeśli tam podejmiecie decyzję aby ich nie przyjąc w swoje szeregi (a myślę że bardzo dobrze postępujecie) to nikt was do tego nie zmusi...
Swoją drogą ostatnio namnożyło się ,,strażaków'' którym chodzi o papier , że są strażakami, więc takich musimy pogonic :mrgreen:

Re: Odrzucenie wniosku przyjęcia

: wt 21 lut 2012, 17:58
autor: Misza13
Jesteście stowarzyszeniem, wybraliście Zarząd, który Was reprezentuje, nie chcecie mieć w swoich szeregach podanych osobników i tyle w temacie, nie ma oczym rozmawiać, tłumaczyc się z czegoś, a osoba karana to juz w ogóle dyskwalifikacja. Nasza służba to ZASZCZYT, którego nie wszyscy musza dostąpić. Pozdr 8)