osoba karana w MDP

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: osoba karana w MDP

Post autor: seligow »

majestatyczny pisze:osoby karane nie powinny starać się o miejsce w straży
Nie oceniaj ludzi. Każdemu może zdarzyć się zakręt w życiu, ale wolałbym mieć w zespole karanego za jakąś głupotę (włamanie do opuszczonej rudery :? ) ale kumatego niż jakiegoś maminsynka, który boi się własnego cienia...
Starszy sikawkowy

twinturbo
Posty: 1
Rejestracja: śr 11 gru 2013, 08:10
OSP (gm., woj.): OSP Anonim.Anonim
Status: Offline

Re: osoba karana w MDP

Post autor: twinturbo »

Witam , nie znalazłem działu który pasowałby do zadania kilku pytan ktore chce zadac wiesz napisze tutaj.
Dokładnie chodzi mi o karalnosc , 2 lata temu zatrzymano mi prawo jazdy poniewaz złapano mnie pod wpływem alkoholu , 2 lata minęły zdałem ponownie egzaminy (nie cały kurs) i prawo jazdy zostało odzyskane . Na najbliższym naborze mam zamiar za wszelka cene dostac sie do psp ( nie pytajcie o znajomosci w psp bo informacji nie udziele.)chce zobaczyc jak daleko sam jestem w stanie dojsc bez niczyjej pomocy. pytanie brzmi jak oceniacie moje szanse dostania sie do psp gdy w momencie wyciagniecia zaswiadczenia o nie karalnosci jest tam wpisany moj przypadek ( dodam ze dopiero za okolo 3 lata zostanie to wymazane). Czekam na opinie >
Pozdrawiam .Ratownik

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: osoba karana w MDP

Post autor: Fistach »

Skoro byłeś karany to nie dostaniesz zaświadczenia o niekaralności.
Jak dla mnie szanse są zerowe (w sensie nie przejdziesz pierwszego etapu naboru, który polega na weryfikacji dokumentów).

bobson
Posty: 111
Rejestracja: pn 28 maja 2012, 20:49
OSP (gm., woj.): MOSP Kowal gm. Kowal woj. kuj-pom
Status: Offline

Re: osoba karana w MDP

Post autor: bobson »

Tak jak przedmowca nie dojdziesz do żadnego etapu bo nie złożysz nawet papierów do sekretariatu z powodu braku kompletności wymaganych dokumentów. Chyba że zrobią na oświadczenie Ale gdy to podpisszesz to tylko prokuratura
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: osoba karana w MDP

Post autor: GLM »

Odgrzewanie starych tematów po roku " ja też tak myśle" ja też tak uważam itd. i po co to ? :D Przemaglowany temat na rózne możliwe sposoby
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż
Awatar użytkownika

artur_wyszonki
Posty: 272
Rejestracja: wt 10 sty 2012, 16:30
OSP (gm., woj.): OSP Wyszonki Kościelne (gm. Klukowo woj. podlaskie)
Lokalizacja: Wyszonki Kościelne (Podlaskie)
Status: Offline

Re: osoba karana w MDP

Post autor: artur_wyszonki »

GLM pisze:Odgrzewanie starych tematów po roku " ja też tak myśle" ja też tak uważam itd. i po co to ? :D Przemaglowany temat na rózne możliwe sposoby
Kolego GLM, chyba nie umiesz czytać dat. Użytkownik twinturbo podpiął się pod istniejący temat, a fistach i bobson odpowiedzieli mu prawidłowo na pytanie. Odgrzewanie starych tematów nie jest tak denerwujące jak zabawa w moderatora i chęć wykazania się jak największą wiedzą praktycznie w każdym temacie...
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: osoba karana w MDP

Post autor: GLM »

artur_wyszonki pisze:
GLM pisze:Odgrzewanie starych tematów po roku " ja też tak myśle" ja też tak uważam itd. i po co to ? :D Przemaglowany temat na rózne możliwe sposoby
Kolego GLM, chyba nie umiesz czytać dat. Użytkownik twinturbo podpiął się pod istniejący temat, a fistach i bobson odpowiedzieli mu prawidłowo na pytanie. Odgrzewanie starych tematów nie jest tak denerwujące jak zabawa w moderatora i chęć wykazania się jak największą wiedzą praktycznie w każdym temacie...
O CHO cho cho , ale mi dowaliłeś " wiedzą praktycznie w kazdym temacie " , a własie mam wiedzę , bo jestem w straży od 80 roku i w zarządzie też , no to co ? coś w tym złego ? cofnij się kolego na poprzednią strone to zobaczysz daty i zrozumiesz że jest odgrzany , tu już wszystko było prawie napisane , nie założy ktoś ciekawego tematu tylko doklepuje rużne demagogie i wywody , Nie dawno dało się zauważyc że kilku nowych użytkowników własie tak odgrzewało wszystko po koleji jak leci , czy stare czy nowe pisał gdzie popadnie . Temat założony 11 sty 2013, 21:54 , odgrzany i odtąd podtrzymywany z nudów żeby nie wystygł środa, 25 wrz 2013, 08:26
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat