...Naczelnik wiesza SZYLD...! SKANDAL!!!???

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
młody prezes
Posty: 31
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 21 gru 2005, 15:07
Lokalizacja: OSP Janiszewice
Status: Offline

...Naczelnik wiesza SZYLD...! SKANDAL!!!???

Post autor: młody prezes »

WITAM
niestety u mnie w OSP dochodzi do sytuacji co najmniej chorej
Naczelnik bez powiadamiania kogokolwiek z czlonków Zarządu i jego zgody powiesił nad wejściem do strażnicy szyld "OSIRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW (imię nazwisko naczelnika, adres) SALA WYKŁADOWA (aderes straży)". Wynajmujemy mu świetlicę jako sale wykładową w zasadzie z niej nie korzysta bo szkolenia robi w domu a w umowie nie ma nawet wzmianki co do szyldu. Strasznie sie zdenerwowałem jak jeszcze jedna osoba mnie zatrzymała i sie pyta co ten szyld ma znaczyć prywatną straż ?? po rozmowie z v-ce prezesem zdjąlem szyld i postawiłem za oknem wynikła z tego nie pierwsza klutnia miedzy nami. Niestety bylo co raz gorzej ale to juz zupełnie zrujnowało atmosferę w straży zamierzam w maju zwołać nadzwyczajne zebranie walne poniewaz nie mozna z tym człowiekiem współpracować wszystko co wypływa nie od niego to jest złe i nie potrzebne (nawet ogrzewanie a jesteśmy w KSRG)
BARDZO PROSZĘ O POMOC PORADE A NAJLEPIEJ PODANIE PODSTAWY PRAWNEJ ZE NIE MOZNA TAKICH RZECZY WIESZAC NA STRAZNICACH
POMÓRZCIE BO NIE UMIEMY SOBIE JUZ Z NIM PORADZIĆ
czy nadzwyczjne zeb. walne to jedyne wyjśćie??
dziękuje

brygada
Posty: 24
Rejestracja: śr 15 gru 2004, 19:40
Lokalizacja: Olszowice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: brygada »

o wspó³czuje wam takiego kolegi.
czy nadzwyczjne zeb. walne to jedyne wyj¶æie??
Wydaje mi siê ¿e tak
***********************************************
Gasic ka¿dy mo¿e jeden lepiej drugi gorzej :)
www.strazak.com
http://blog.strazak.com
[brygada@strazak.com]
***********************************************

Grzegorz Kowal
Posty: 1
Rejestracja: pt 24 lut 2006, 00:24
Status: Offline

Post autor: Grzegorz Kowal »

No cóż wspólczuję takiego kolegi. Ale niektórzy dochodząc do pewnego stanowiska czują sie jakby wszystko było im wolno. Oczywiście jeśli takich rzeczy nie było w umowie najmu jest to bezprawne. Pozdrawiam Grzegorz

SenseY
Posty: 67
Rejestracja: ndz 20 lip 2003, 16:39
Status: Offline

Post autor: SenseY »

Naczelnika wybrał Zarząd OSP a nie walne zebranie. To Zarząd OSP powinien sprawę rozwiązać. Tak że nie rób śmiechu rozbiąc walne zebranie. Co Ci ten szyld tak przeszkadza? Może się dogadajcie. U nas też wynajmujemy pomieszczenia i nie bronimy im szyldów wieszać. Trzeba sobie pomagać a nie zrywać szyldy.

Maneri
Posty: 70
Rejestracja: czw 19 sty 2006, 21:15
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Maneri »

Sensey ma rację....

Widzę kolego, że się rozumiemy w wielu kwestiach. Pozdrawiam :)
"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat