Zabezpieczanie imprez masowych przez OSP.

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
Krzychu
Posty: 15
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 26 lut 2004, 18:48
Lokalizacja: Ma³omice
Kontakt:
Status: Offline

Zabezpieczanie imprez masowych przez OSP.

Post autor: Krzychu »

Hej.
Chcia³bym poruszyæ temat zabezpieczania imprez masowych przez OSP, mam na my¶li zabezpieczenie takiej imprezy przez przeszkolonych ochotników stra¿aków. Mam pytanie czy nie ma ¿adnych przeciw wskazañ do zabezpieczenia imprezy od strony ppo¿. i medycznej?

krzysztof siwek
Posty: 120
Rejestracja: pn 11 paź 2004, 18:38
Status: Offline

Post autor: krzysztof siwek »

Nie raz uczestniczyliśmy w zabezpieczeniu imprez masowych ale wszystkie formalności załatwiała gmina i nie musieliśmy się o to kłopotać. My musieliśmy załatwić dwie sprawy: jedna to sporządzenie listy imiennej strażaków biorących udział w zabezpieczeniu potrzebnej do ubezpieczenia i uzgodnienia z Komendą Powiatową Policji oraz do zrobienia identyfikatorów, druga sprawa to przeprowadzenie instruktażu dla strażaków na temat ich uprawnień i obowiązków. Zakres uprawnień i obowiązków też jest uzgodniony z Policją.[/url]

Topic author
Krzychu
Posty: 15
Rejestracja: czw 26 lut 2004, 18:48
Lokalizacja: Ma³omice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Krzychu »

W gminie zabezpieczamy wszystkie imprezy masowe od strony ppo¿. i od strony medycznej, oraz imprezy wodne tak¿e jako ratownicy wodni( mamy prywatne uprawnienia). Interesuje mnie wyjazd sekcji poza gminê i poza powiat do takich samych zabezpieczeñ.

Pozdrowienia dla Krzysztofa Siwek.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat