Mundur i alkohol

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
Zrzeszony
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 11 sie 2014, 23:04
Status: Offline

Mundur i alkohol

Post autor: Zrzeszony »

Czy jeżeli strażak w umundurowaniu galowym pije alkohol to jest to jakieś przewinienie?

strazaksam998
Posty: 67
Rejestracja: pt 03 sty 2014, 21:27
OSP (gm., woj.): woj. Lubelskieee
Status: Offline

Re: Mundur i alkohol

Post autor: strazaksam998 »

Różnie to można odbierać.
Ja osobiście uważam że nie jest to jakieś ogromne przewinienie jeśli dzieję się to np. na jakieś imprezie strażackiej, człowiek zachowuję się normalnie i po imprezie wraca grzecznie do domu. Co innego jeśli idzie gdzieś do baru w mundurze, drze ry*a, albo prowokuje bójki. Wszystko jest dla ludzi, ale dla ludzi z rozumiem, wódka też. Wiadomo że znajdzie się kilku takich co powie że to karygodne żeby coś wypić w mundurze, że na takich imprezach nie powinno być alkoholu, ale z doświadczenia wiem że Ci co najbardziej krzyczą są niepijący bo przeważnie nie mogą(zdrowie) bo inaczej by pili pełną gębą jakby mogli, ale skoro on nie pije bo nie może to dlaczego ktoś ma mieć lepiej...

jerzy988
Posty: 343
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 20:57
OSP (gm., woj.): OSP BRONISŁAWOWO gm.sadlinki woj. pomorskie
Status: Offline

Re: Mundur i alkohol

Post autor: jerzy988 »

nikt nie ubiera munduru i idzie do baru czy sklepu by się napić zawsze jest to związane z jakąś uroczystoscią a poźniej toasty i chyba to normalne byle by nie za dużo i nie ciągnąć munduru za sobą do domu sam też nie pije ale polewać polewam i wszystko dobrze a i tak powoli ale skutecznie uczulam chłopaków by mundury zdejmowali i na wieszak nie ma munduru i w oczy nie kole a najgorzej w kurzają mnie panie z kgw że wszyscy strazacy to pijacy ale sama ich przewodniczaca to by wszystkich strazaków przepiła i to jest dobrze że przewodnicząca to alkoholiczka

v-ce marcin
Posty: 80
Rejestracja: pt 28 paź 2011, 23:07
OSP (gm., woj.): krzemienica, czarna, podkarpackie
Status: Offline

Re: Mundur i alkohol

Post autor: v-ce marcin »

strazaksam998 pisze:Wiadomo że znajdzie się kilku takich co powie że to karygodne żeby coś wypić w mundurze, że na takich imprezach nie powinno być alkoholu, ale z doświadczenia wiem że Ci co najbardziej krzyczą są niepijący bo przeważnie nie mogą(zdrowie) bo inaczej by pili pełną gębą jakby mogli, ale skoro on nie pije bo nie może to dlaczego ktoś ma mieć lepiej...
Kolego, a wiesz co to takiego szacunek dla munduru?
Odbyłeś służbę wojskową? Wydaje mi się, że nie, skoro takie bzdury wypisujesz.
Wszędzie trafią się "druhowie" lubiący wypić jak i tacy, którzy nie piją.
Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.
Nie wszyscy niepiją z powodu złego stanu zdrowia. Nie jest przewinieniem wypić coś tam w mundurze ale trzeba wiedzieć jak się potem zachować albo zdjąć mundur (najlepsze rozwiązanie).
Tak jak napisałeś "wszystko jest dla ludzi ale dla ludzi z rozumem".

Roseanfug
Posty: 5
Rejestracja: pn 15 gru 2014, 19:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Mundur i alkohol

Post autor: Roseanfug »

Czy podczas ciąży piłaś alkohol?? Lampka wina, szklanka piwa??
Czy spotkaliście się z opinią, że lampka wina kobiecie w ciąży nie zaszkodzi tylko poprawi krążenie??

---------------------------------------
wiec o moich fascynacjach diagnoza si tvn warszawa, diagnoza si warszawa, diagnoza si warszawa bezpłatnie moje www
terapia si szkolenia warszawa, terapia si tvn warszawa, terapia si w warszawie

karol1058
Posty: 2
Rejestracja: czw 29 sty 2015, 22:27
Status: Offline

Re: Mundur i alkohol

Post autor: karol1058 »

Moim zdaniem to nie przystoi i chyba jest jakaś niepisana (bądź pisana zasada), że nie pije się będąc w mundurze.
Znacie Vigrax?

Adammr
Posty: 21
Rejestracja: pn 12 sty 2015, 16:16
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Mundur i alkohol

Post autor: Adammr »

Witajcie. uważam, że żadnej ilo¶ci alkoholu nie powinno się wypijać podczas karmienia. Wiele produktów, czy potraw jest wówczas niewskazanych, a co dopiero alkohol.

Rozważam nowe rozwiązania dotyczące promocji swojego sklepu, zastanawiam się nad pozycjonowaniem strony Ta firma ponoć jest doskonała, nie tania jednak mają dobre opinie, ktoś coś o nich słyszał Ich strona http://bit.ly/1DcUgoL
Zasiąść w mieszkaniu, przygotować sobie rooibosa i przeglądnąć tomik poezji przy świetle z nocnej lampy - perfekcyjne zakończenie dnia. http://katalog.hoga.pl/wpis/81659/Firmy ... Kemar.html
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat