Kalendarze na nowy rok. Jaka drukarnia ?

Czasopismo strażaków i ratowników ochotników wydawane przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. „Strażaka” można zaprenumerować w: Biurze Oddziału Wojewódzkiego, Biurze Terenowym lub Punkcie Sprzedaży Związku OSP RP.

Topic author
marianek12
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 01 gru 2016, 21:42
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolska
Lokalizacja: Koziegłowy
Kontakt:
Status: Offline

Kalendarze na nowy rok. Jaka drukarnia ?

Post autor: marianek12 »

Cześć, czy kupowaliście kalendarze wieloplanszowe w drukarni drukpolska.pl ?
Generalnie szukam drukarni, jaka zna się na rzeczy i robi kalendarze na nowy rok wysokiej jakości, nie koniecznie chodzi mi o najtańsze rozwiązania.

michal92
Posty: 3
Rejestracja: pt 17 lut 2017, 20:50
Status: Offline

Re: Kalendarze na nowy rok. Jaka drukarnia ?

Post autor: michal92 »

marianek12 pisze:Cześć, czy kupowaliście kalendarze wieloplanszowe w drukarni drukpolska.pl ?
Generalnie szukam drukarni, jaka zna się na rzeczy i robi kalendarze na nowy rok wysokiej jakości, nie koniecznie chodzi mi o najtańsze rozwiązania.


Znalazłeś coś ?

ksoniek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 29 sty 2017, 20:29
OSP (gm., woj.): Pisarzowice, dolnośląskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kalendarze na nowy rok. Jaka drukarnia ?

Post autor: ksoniek »

Polecam chroma.pl
Przed założeniem konta warto do nich napisać z zapytaniem i wytłumaczeniem o co chodzi. Standardem u nich są rabaty na poziomie 20-25%, czyli podobne do tych co mają agencje. Co do jakości druku to drukuję u nich wizytówki, kalendarzyki, foldery A4, teczki, kronikę i wszystko w jak najlepszym porządku. Jedynie w okresach wzmożonej produkcji np. tuż przed świętami, lub w trkacie kampanii wyborczej trochę długo trwała u nich produkcja.

Topic author
marianek12
Posty: 3
Rejestracja: czw 01 gru 2016, 21:42
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolska
Lokalizacja: Koziegłowy
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kalendarze na nowy rok. Jaka drukarnia ?

Post autor: marianek12 »

@michal92 tak, ostatecznie kupiłem w drukpolska.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat