zawody wojewódzkie wg regulaminu 11 04 2006

Czasopismo strażaków i ratowników ochotników wydawane przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. „Strażaka” można zaprenumerować w: Biurze Oddziału Wojewódzkiego, Biurze Terenowym lub Punkcie Sprzedaży Związku OSP RP.

Topic author
tabazafm
Posty: 8
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 25 sty 2009, 09:19
Status: Offline

zawody wojewódzkie wg regulaminu 11 04 2006

Post autor: tabazafm »

Witam serdecznie mam takie pytanie odnośnie kwalifikacji na zawody wojewódzkie wg regulaminu z 11.04.2006 . Nasza drużyna kobieca wygrała w 2009 roku zawody powiatowe , w zwiazku z tym iż zawody wojewódzkie odbywają się w 2010 r byliśmy przekonani iż nasze dziewczyny jadą na te zawody . A tu w naszej KP PSP wymyślili sobie że wyślą drużynę kobiet która wygrała zawody powiatowe w 2007 r. Wg mnie można wywnioskować wg regulaminu to iż zawody powiatowe w 2007 r dawały tylko awans na zawody powiatowe w 2009 r. A zawody powiatowe z 2009 r dają awans na zawody wojewódzkie . Proszę o waszą zdanie w tej sprawie ponieważ w przyszłym tygodniu jestem umówiony z Komendantem na rozmowę w tej sprawie pozdrawiam

Bisiu
Posty: 39
Rejestracja: czw 16 lip 2009, 13:34
OSP (gm., woj.): Łęg, gm. Kruszyna, woj. śląskie
Lokalizacja: Łęg
Kontakt:
Status: Offline

Re: zawody wojewódzkie wg regulaminu 11 04 2006

Post autor: Bisiu »

Logika by na to wskazywała, jednak zapis mówi: "zwycięzcy zawodów powiatowych eliminacyjnych",
czyli teoretycznie chyba może być tak, że eliminacyjnymi wcale nie były te ostatnie.
Jak dla mnie to dziwne zachowanie KP PSP, ale chyba jednak zgodne z prawem.
Spróbuj się dowiedzieć czy w latach wcześniejszych też tak bywało, jeśli tak to OK, ale jeśli tak dzieje się po raz pierwszy to proponowałbym porozmawiać konkretnie z kimś z KP PSP.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat