pstchotesty do straży pożarnej

Czasopismo strażaków i ratowników ochotników wydawane przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. „Strażaka” można zaprenumerować w: Biurze Oddziału Wojewódzkiego, Biurze Terenowym lub Punkcie Sprzedaży Związku OSP RP.

Topic author
ciekawski
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Status: Offline

pstchotesty do straży pożarnej

Post autor: ciekawski »

bardzo ciekawi mne jak wyglądają psychotesty do straż pożarnej będe bardzo wdzięczny z informacje gdzi mógł bym zdobyć taki przykładowy test błagam o pomoc

kamilian
Posty: 1
Rejestracja: wt 17 kwie 2007, 18:01
Lokalizacja: budzyń
Status: Offline

Post autor: kamilian »

ja tesh bym prosił hehe te psychotesty :)
w strazy czerwone jak du.. pawiana a my sie z tego cieszymy bo lubimy du..

Sernik
Posty: 170
Rejestracja: śr 31 sty 2007, 09:24
OSP (gm., woj.): woj. małopolskie
Status: Offline

Psychotesty

Post autor: Sernik »

Psychotesty na pojazdy uprzywilejowane robi się w tym samym ośrodku co inne psychotesty np. na koparko-ładowarki, maszyny rolnicze itp. itd. koszt takiego psychotestu to około 350 zł. o ile się nie myle, jeżeli dowiem się coś więcej to napewno napiszę. Pozdrawiam !

Sernik
Posty: 170
Rejestracja: śr 31 sty 2007, 09:24
OSP (gm., woj.): woj. małopolskie
Status: Offline

Psychotesty

Post autor: Sernik »

Dowiedziałem się - otóż psychotesty do PRACY w straży pożarnej są to padania psychologa czy możemy pracować w tym zawodzie. Jak wcześniej pisałem psychotesty na pojazdy uprzywilejowane też są ale dla KIEROWCÓW w straży pożarnej - koszty badań wahają się między 80 - 150 zł. dla jednego jak i drugiego badania. Pozdrawiam !

dawid_a
Posty: 162
Rejestracja: ndz 26 sie 2007, 23:00
Lokalizacja: płn PL
Status: Offline

Post autor: dawid_a »

do bycia kierowcą w OSP wymagane są psychotesty ktore kosztują 80zl.
robione tydzien temu w gizycku.
gmina pokryla ich koszt i sama tam skierowala od nas kierowcę.

bombel12
Posty: 117
Rejestracja: śr 24 paź 2007, 15:38
Status: Offline

jw.

Post autor: bombel12 »

A możesz napisać gdzie dokładnie te psycho można zrobić w tym giżu?

dawid_a
Posty: 162
Rejestracja: ndz 26 sie 2007, 23:00
Lokalizacja: płn PL
Status: Offline

Re: jw.

Post autor: dawid_a »

bombel12 pisze:A możesz napisać gdzie dokładnie te psycho można zrobić w tym giżu?
na wizytowce mam napisane

pracowania badan psychologicznych
lok gizycko
ul św brunona 4
gsm: 604 332 657
stacjonarka: (087) 428 14 08 (w godzinach 8-15)

tam nas skierowali
Awatar użytkownika

podymacz
Posty: 660
Rejestracja: czw 06 maja 2010, 10:24
OSP (gm., woj.): Więcławice gmina Michałowice woj. Małopolskie
Status: Offline

Re: pstchotesty do straży pożarnej

Post autor: podymacz »

Psycho testy do PSP to coś innego niż badania dla kierowców. Badanie przeprowadzają lekarze MSWiA. W takim badaniu głęboko wnikają w gościa czy posiada predyspozycje do pracy w PSP. Identyczne badania przechodzą kandydaci do służby w Policji. Pytania są tak skonstruowane, że piszesz taki test z założeniem, że pokażesz w nim jaki jesteś debeściak, ale po kilkudziesięciu pytaniach, zaczynają się powtarzać, a ty już nie wiesz dokładne co napisałeś. Testów jest kilka, już nie pamiętam dokładnie, ale taka banalna sprawa to to nie jest..... Po zakończeniu testu psycholog wydaje orzeczenie, które idzie do komisji lekarskiej MSWiA, która orzeka potem o przydatności do służby. Badania dla kierowców są inne. Badają refleks, spostrzegawczość, a badania do służby w PSP sondują twoją naturę, osobowość, charakter itp. Znam kilku gości, którzy tego nie przeszli. Z tego co się orientuję, wiem że w KAtowicach jest ciężko zdać. Lekarze mają niezłe sito! :twisted:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat