Prośba o wsparcie

Czasopismo strażaków i ratowników ochotników wydawane przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. „Strażaka” można zaprenumerować w: Biurze Oddziału Wojewódzkiego, Biurze Terenowym lub Punkcie Sprzedaży Związku OSP RP.

Topic author
pawbel88
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 15 sie 2013, 19:27
OSP (gm., woj.): OSP Goszczowice gm. Tułowice woj. opolskie
Status: Offline

Prośba o wsparcie

Post autor: pawbel88 »

Witam, jestem ochotnikiem w jednostce OSP Goszczowice gm. Tułowice. Posiadamy dwa samochody, Jelcza GCBA 6/32 i vw Transportera T3. Ostatnio otrzymaliśmy zestaw PSP R-1 z czego jesteśmy dumni bo to jedyny taki sprzęt w gminie. niestety wraz z dumą pojawił się kłopot. Nasz transporter wymaga zabudowy. Bo na chwile obecną wszystko znajduje się na siedzeniach.
Obecnie rada gminy wraz z wójtem uważają, że przynależność do OSP jest naszym hobby, co wiąże się niskim dofinansowaniem ze strony gminy.
Jak wcześniej wspomniałem nasz busik wymaga zabudowy, dlatego też kieruje do Was pytanie czy ktoś posiada jakieś namiary na firmy które pomogły by nam materialnie ( odpady blachy alu, sprzedaż blachy alu po niskich cenach)
Jeżeli chciałby ktoś zobaczyć jak wygląda nasza strażnica zapraszam na Facebooka http://www.facebook.com/pages/OSP-Goszc ... 0678223762