Prośba o wsparcie

Czasopismo strażaków i ratowników ochotników wydawane przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. „Strażaka” można zaprenumerować w: Biurze Oddziału Wojewódzkiego, Biurze Terenowym lub Punkcie Sprzedaży Związku OSP RP.

Topic author
pawbel88
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 15 sie 2013, 19:27
OSP (gm., woj.): OSP Goszczowice gm. Tułowice woj. opolskie
Status: Offline

Prośba o wsparcie

Post autor: pawbel88 »

Witam, jestem ochotnikiem w jednostce OSP Goszczowice gm. Tułowice. Posiadamy dwa samochody, Jelcza GCBA 6/32 i vw Transportera T3. Ostatnio otrzymaliśmy zestaw PSP R-1 z czego jesteśmy dumni bo to jedyny taki sprzęt w gminie. niestety wraz z dumą pojawił się kłopot. Nasz transporter wymaga zabudowy. Bo na chwile obecną wszystko znajduje się na siedzeniach.
Obecnie rada gminy wraz z wójtem uważają, że przynależność do OSP jest naszym hobby, co wiąże się niskim dofinansowaniem ze strony gminy.
Jak wcześniej wspomniałem nasz busik wymaga zabudowy, dlatego też kieruje do Was pytanie czy ktoś posiada jakieś namiary na firmy które pomogły by nam materialnie ( odpady blachy alu, sprzedaż blachy alu po niskich cenach)
Jeżeli chciałby ktoś zobaczyć jak wygląda nasza strażnica zapraszam na Facebooka http://www.facebook.com/pages/OSP-Goszc ... 0678223762

kulawa.kaczka
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 18:42
Status: Offline

Re: Prośba o wsparcie

Post autor: kulawa.kaczka »

Chętnie pomogę, dajcie mi tylko swoje namiary :)

Albertmut
Posty: 30
Rejestracja: czw 22 sty 2015, 16:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Prośba o wsparcie

Post autor: Albertmut »

Obszerne gratulacje dla wszystkich, jacy piszą w tym temacie. W samej rzeczy - moje uznanie. Mam tylko kilka pytań do znacznie bardziej doświadczonych forumowiczów. Czy któryś chciałby udzielić mi pomocy? Mam przygotowaną listę pytań. Jeżeli tak, opublikuję ją tu czy też napisze na PW.

polecam też metody zwiazane z biorezonansem, dzięki nim można skutezcznie rzucic palenie. http://www.vitanea.eu/17-Biorezonans.htm
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat