Ubranie na zawody


Topic author
dana879
Posty: 136
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Ubranie na zawody

Post autor: dana879 »

Witam,

Interesuje mnie nazwa producenta lub sklep z ubraniem na zawody (przeważnie koloru granatowego), w których w większości startują drużyny na zawodach szczebla krajowego. W załączniku zamieszczone przykładowe zdjęcia.
Załączniki
zawody_konin_(3).jpg
zawody_konin_(3).jpg (158.27 KiB) Przejrzano 2337 razy
ubranie pod zawody.jpg
ubranie pod zawody.jpg (15.67 KiB) Przejrzano 2337 razy

thorn
Posty: 17
Rejestracja: sob 04 kwie 2015, 19:06
Status: Offline

Re: Ubranie na zawody

Post autor: thorn »

Wedlug mnie to by bylo zby latwe. Mi nikt nie chcial odoowiedziec na to pytanie i sam po wielu telefonach dotarlem do producenta tych ubran. Podpowiem ze to jest dosyc popularny producent. Zachecam do poszukiwan i satysfakcji znaleziska

Topic author
dana879
Posty: 136
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Re: Ubranie na zawody

Post autor: dana879 »

Można chociaż wiedzieć z jakiego miasta ten producent ?

dh Adrian
Posty: 38
Rejestracja: wt 08 lip 2008, 19:20
Status: Offline

Re: Ubranie na zawody

Post autor: dh Adrian »

Witam!

Ubrania dostępne w WUS Brzeziny. Co prawda nie ma tych kombinezonów w ofercie standardowej, nie ma żadnych informacji na stronie, można je zamówić tylko po rozmowie telefonicznej. Pierwsze kombinezony były "zaprojektowane" i zamówione przez Związek dla drużyn biorących udział w Olimpiadzie CTIF. Cena wydaje się być wygórowana. Obecnie wspólnie z jedną z firm dostarczającą sprzęt pożarniczy jestem w trakcie uzgodnień co do uruchomienia sprzedaży odpowiadających kombinezonów. Ubrania zostaną zaprojektowane przez producenta koszarówek. Jak tylko będę znał szczegóły chętnie się podzielę informacjami.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat