Dobre węże pożarnicze


naczelnikospmrocza
Posty: 116
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 19:17
OSP (gm., woj.): Mrocza , kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: naczelnikospmrocza »

My mamy BEZALIN sport , wiadomo że to nie GRUNWALD ale są ok , mocne wytrzymałe wkładka gumowa i cena dobra ale jak bezpośrednio kupicie z BENZALINU bo przez Związek to sporo dołozycie , ja ze związku dostałem na te węże oferte o 160 zł większą niż bezpośrednio z BEZALINU. Tak tak Panowie i Panie Związek nas dyma od la aż miło .

miszamisza
Posty: 2
Rejestracja: sob 20 cze 2015, 11:50
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: miszamisza »

Dzięki Adam za info, jednak węży nie mają na stanie. Zdzwoniłem chyba cały kraj i nic z tego, ale szukamy dalej. Pozdrawiam

dana879
Posty: 136
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 21:57
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: dana879 »

Sprzęt firmy GRUNWALD drogi ale napewno lepszej jakości niż inne.

naczelnikospmrocza
Posty: 116
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 19:17
OSP (gm., woj.): Mrocza , kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: naczelnikospmrocza »

bezalin sport i Grunwald , grunwald lepszy ale wiecej ksztuje

fkk1
Posty: 3
Rejestracja: śr 09 wrz 2015, 08:37
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: fkk1 »

Dobry sprzęt wysokiej jakości dostaniesz w sklepie internetowym Bogdana Gila. Jest to całkowicie polska firma, która produkuje od podstaw wszelkiego rodzaju węże pożarnicze.

sslawek77
Posty: 446
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 20:06
Lokalizacja: z OSP
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: sslawek77 »

do fkk1
poco reklamujecie "swój sklep" skoro nie jest gotowy ??
Ostatnio zmieniony śr 09 wrz 2015, 10:45 przez sslawek77, łącznie zmieniany 1 raz.

pawel_soja
Posty: 156
Rejestracja: wt 03 mar 2015, 08:44
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: pawel_soja »

Polecamy doskonałej jakości węże pożarnicze firmy Thoeni najlepsze parametry nienaganne wykonanie końcówki wg norm DIN. Więcej informacji taboss-fire@wp.pl 734177121 602637386

Daniell
Posty: 7
Rejestracja: śr 16 wrz 2015, 13:54
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: Daniell »

Spokojnie mogę polecić firmę Bogdan Gil. Mają szeroki asortyment: węże pożarnicze, armatura pożarnicza, hydranty.
Polecam http://www.bogdangil.pl/[url][/url]

monika.kow79
Posty: 9
Rejestracja: pt 16 paź 2015, 13:17
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: monika.kow79 »

Zgadzam się z Tobą. Myślę, ze firma Bogdan Gil to dobre rozwiązanie. Mają bardzo duży wybór węży strażackich, także takich o nietypowych długościach. Mają węże tłoczne do hydrantów wewnętrznych, autopomp i motopomp oraz węże specjalistyczne BESKID służące do naśnieżania stoków narciarskich.W ich ofercie ciągle pojawia się coś nowego. Polecam http://www.bogdangil.pl/

monika.kow79
Posty: 9
Rejestracja: pt 16 paź 2015, 13:17
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: monika.kow79 »

A dzwoniliście do firmy Bogdan Gil? Mają chyba najlepszy asortyment sprzętu pożarniczego w całej Polsce. Jeśli nie znajdziesz u nich to chyba już nigdzie http://www.bogdangil.pl/

monika.kow79
Posty: 9
Rejestracja: pt 16 paź 2015, 13:17
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: monika.kow79 »

Bogdan Gil to zdecydowanie dobry wybór. Firma z dużymi tradycjami. Oferowany przez nich sprzęt jest doskonałej jakości Charakteryzuje się świetnymi parametrami i doskonałą jakością. Mają chyba największy wybór węży strażackich ze wszystkich znanych mi firm. Polecam kontakt z nimi http://www.bogdangil.pl/

monika.kow79
Posty: 9
Rejestracja: pt 16 paź 2015, 13:17
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: monika.kow79 »

Ja osobiście uważam, że najlepszą polską firmą jest Bogdan Gil. Myślę, że nic lepszego nie znajdziesz jeśli chodzi o produkty polskie.

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: Sylwek »

monika.kow79 pisze:Ja osobiście uważam, że najlepszą polską firmą jest Bogdan Gil. Myślę, że nic lepszego nie znajdziesz jeśli chodzi o produkty polskie.
Wiemy Pani Moniko, wiemy:
search.php?author_id=9461&sr=posts

manio
Posty: 96
Rejestracja: pn 06 sie 2012, 12:32
OSP (gm., woj.): Bożków (Nowa Ruda, dolnośląskie)
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: manio »

Witam
Ja proponuję zintensyfikować reklamę firmy Bogdan G.
Osiągniecie efekt jak w zeszłym roku przed świętami pewien market.
Włączamy niskie ceny. :twisted:

Pozdrawiam serdecznie i przy okazji życzę Wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z rodzinami bądź bliskimi osobami przy wigilijnym stole, a nie podczas akcji ratowniczo-gaśniczy.

monika.kow79
Posty: 9
Rejestracja: pt 16 paź 2015, 13:17
Status: Offline

Re: Dobre węże pożarnicze

Post autor: monika.kow79 »

Bogdan Gil to wiodący na naszym rynku producent węży strażackich. Mój mąż z racji swojej pracy miał n nimi kontakt i uważa, że jest to jedna z najlepszych firm z tej branży. mają chyba największy w Polsce wybór tego typu produktów.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat