TOHATSU PROSZĘ O PORADY


Topic author
Ognioodporny
Posty: 39
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 01 lip 2013, 21:58
Status: Offline

TOHATSU PROSZĘ O PORADY

Post autor: Ognioodporny »

WITAM !

KOLEGA POPROSIŁ ABYM NAPISAŁ W JEGO IMIENIU. NA STANIE NIE POSIADAMY TEJ MOTOPOMPY DLATEGO TEZ WYCHODZI Z PYTANIEM NA GMINNYCH ZAWODACH UDAŁO NAM SIE OSIAGNAC PIERWSZY CZAS W CWICZENIU BOJOWYM MIMO TO WODA NIE POSZŁA ZBYT SPRAWNIE. CZY KTOŚ MÓGŁBY MI OPISAC ILE DAJECIE JEJ GAZU I I JAK TO U WAS WYGLADA?

Andrzej Zysko
Posty: 2
Rejestracja: pt 10 cze 2016, 18:27
OSP (gm., woj.): osp jabłońskie gm.augustów
Status: Offline

Re: TOHATSU PROSZĘ O PORADY

Post autor: Andrzej Zysko »

Chcąc wygrywać na motopompie TOHATSU należy jej nie żałować!!!!Zassać wodę na wysokich obrotach i manetka gazu do końca!!!!!Wadą tej motopompy są śniedziejące zaworki, które to potrafią zaciąć się i zalewać świece lub nie podawać paliwa wcale!!! Gdy jest w pełni sprawna to modlić się aby roty zdążyły spiąć wszystkie węże.Jest Rewelacyjna!!!!!!Pozdrawiam!

OSP Chądzyń
Posty: 12
Rejestracja: wt 09 lip 2013, 10:33
OSP (gm., woj.): Chądzyń, Mazowieckie
Status: Offline

Re: TOHATSU PROSZĘ O PORADY

Post autor: OSP Chądzyń »

W tohatsu jest zasada prosta jak drut, gaz do końca, dźwignia od zassysania również bo jej nie zalejesz jak starej po5, jak zassie to puszczasz dźwignie i modlisz się aby pierwsza rota była już spięta żeby rozdzielaczowy miał gdzie puścić wodę bo inaczej porozrywa wam węże lub obije przyrodzenie rozdzielaczowemu jak zamknie wszystkie roty
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat